Zdrowie

W jakich przypadkach pomaga polski psycholog w UK?

Znajdź polskiego psychologa UK na miarę swoich potrzeb na https://psychoterapia-uk.pl.

Po przystąpieniu Polski do Wspólnoty Europejskiej oraz otwarciu zagranicznych rynków zatrudnienia na naszych rodaków, Polacy z chęcią zdecydowali się na wyjazd na Wyspy. Obecnie powodu Brexitu zjawisko emigracyjne praktycznie zanikło, jednak ciągle nie brakuje osób skłonnych do pracy lub rozpoczęcia nauki właśnie na Wyspach. Niestety wyjazd do Wielkiej Brytanii stwarza wiele utrapień, z którymi ciężko jest się uporać samodzielnie wyjątkowo.

Polski psycholog w UK – kiedy warto się do niego zgłosić?

Pobyt w Wielkiej Brytanii i mająca z tym związek rozłąka z bliskimi, a także zatrudnienie w obcym kraju, mogą generować wiele problemów, którym niezwykle ciężko jest podołać. Rozstanie z bliskimi nierzadko wywołuje bardzo dużą sytuację stresową. Do tego nieraz dochodzą także kłopoty z otrzymaniem etatu czy integracją ze współpracownikami. Brak znajomości języka, który nadal jest dość często spotykany, sprawia, iż w krótkim czasie dochodzi do odizolowania się od znajomych z pracy. A od tego już tylko niewielki krok do istotnych wahań nastroju lub nasilenia odruchów agresywnych. Odruchy tego typu bardzo trudno jest poskromić samodzielnie. Z tego powodu nie trzeba bać się sięgania po wsparcie specjalisty. Rozmowa z psychologiem jest najlepszym rozwiązaniem.

Polski psycholog w UK – jak wygląda przebieg takiej wizyty?

Rozmowy ze specjalistą przeprowadzane są w komfortowej atmosferze oraz pełnej dyskrecji. Nie trzeba obawiać się, że historie opowiedziane podczas sesji zostaną powierzone dalej. Na psychologu spoczywa bowiem obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, a zwolnić z niej ma prawo tylko sąd. Psycholog to osoba, przed którą nie należy ukrywać swoich problemów i niedoskonałości – jego zadaniem jest wsparcie w ich rozwiązaniu. Specjalista ten uczy, w jaki sposób radzić sobie ze stresującymi zdarzeniami, jak również pomaga rozpoznawać sytuacje o charakterze konfliktowym. Polski psycholog w UK to doskonały wybór. Sesja odbywa się w języku polskim, dzięki czemu przebiega sprawniej i swobodnie. Osoba zgłaszająca się z problemem nie musi bowiem obawiać się tego, czy zostanie zrozumiana i czy sama dobrze pojmie to, co radzi jej specjalista.

Lokalizacja:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339