Zakupy

Zastosowanie i rodzaje czyściw technicznych

Więcej informacji o czyściwie włókninowym.

Profesjonalne czyściwa techniczne pozwalają na utrzymanie wysokich standardów czystości w wielu przedsiębiorstwach. Które z nich są obecnie dostępne na rynku? Co warto wziąć pod uwagę przy wyborze czyściwa przemysłowego?

W branży chemicznej i w myjniach – zastosowanie czyściwa przemysłowego

Czyściwa techniczne to wyroby specjalnego zastosowania – są zazwyczaj wykorzystywane w rozmaitych gałęziach gospodarki, np. w warsztatach samochodowych, w branży gastronomicznej, na myjniach oraz wielu innych sektorach przemysłu, gdzie niezastąpione są chłonne i wytrzymałe materiały higieniczne. Czyściwo przemysłowe znakomicie radzi sobie z zaschniętym brudem, kałużami z oleju, pyłem, tłuszczem czy pozostałymi zabrudzeniami oraz wylanymi cieczami, może także być używane do pucowania szyb czy polerowania delikatnych przedmiotów. Specjalistyczne czyściwa dobrze zastępują tradycyjne szmatki, są delikatne dla skóry dłoni, a przy tym nadzwyczaj elastyczne, chłonne oraz mocne

Celulozowe i uniwersalne – rodzaje czyściw technicznych

W sprzedaży dostępne są wszelkiego typu czyściwa techniczne. Elementarny podział rozróżnia czyściwa z papieru i z włókien. Dla potrzeb sektora gastronomicznego produkuje się czyściwa przystosowane do kontaktu z żywnością. W sklepie internetowym Verde Avis znajdziesz artykuły uniwersalne, z włókien do delikatnych powierzchni, niepylące czyściwa do polerowania, do wycierania intensywnych zabrudzeń, a także produkty w wiaderku, które nie schną i mogą być zastosowane do sprzątania różnych nawierzchni bez użycia wody. Wysokiej jakości czyściwa techniczne kupić można jako ściereczki na rolce bądź w klasycznej formie.

Lokalizacja:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]