Branża budowlana Zakupy

Szukasz niecodziennych drzwi wewnętrznych? Sprawdź ofertę Oknostol

Uzyskaj więcej informacji o drzwi wewnętrzne producent.

Oknostol jest firmą, która może pochwalić się ponad 15-letnim doświadczeniem w produkcji wszelkiego typu elementów stolarki okiennej i drzwiowej. Lata funkcjonowania na rynku spowodowało, iż jej fachowcy gwarantują klientom najlepszą jakość obsługi klienta oraz dostarczanych produktów. Ramy okienne firmy Oknostol cechuje nie tylko ich niezawodność, ale także wysoka funkcjonalność, uzyskane dzięki użyciu podczas ich produkcji innowacyjnych technologii. Poza oknami w ofercie Oknostol znajdziemy też drzwi wewnętrzne i zewnętrzne o doskonałych parametrach. Przy opracowaniu, produkcji i składaniu elementów stolarki otworowej specjalistom przedsiębiorstwa przyświeca troska o osiągnięcie kilku ideałów: satysfakcji konsumenta, absolutnego bezpieczeństwa produktów, pełnego komfortu ich użytkowania, jak również wysokiej jakości.

Czym cechują się produkty małopolskiego producenta drzwi drewnianych?

Oknostol jako producent okien oraz drzwi drewnianych cechuje się dużą troską o jakość swoich produktów. Oferowane przez firmę drzwi drewniane na wymiar to świetny wybór dla wymagających konsumentów, którzy poszukują nieprzeciętnie funkcjonalnych i solidnych produktów. Gwarantują one domownikom najwyższy komfort – wydajnie tłumią zgiełku z zewnątrz oraz tworzą bardzo dobrą izolację cieplną, co jest ważne nie tylko w sezonie grzewczym, ale także podczas nasilonych upałów. Ten producent drzwi drewnianych nadzwyczaj duży nacisk kładzie też na kwestię bezpieczeństwa własnych produktów, w związku z tym są one zaopatrzone w nowoczesne systemy antywłamaniowe. Wszystko uzupełnia ich niestereotypowe, atrakcyjne wzornictwo. Drzwi drewniane Oknostol wytwarzane są wyłącznie z materiałów wysokiej jakości, więc utrzymują przez długi okres zarówno walory wizualne, jak i swoją funkcjonalność.

Co oferuje producent drzwi drewnianych?

Ten dostarczający drzwi wewnętrzne producent z Małopolski wyróżnia się także na polu kontaktów z klientami. Każda osoba korzystająca z usług Oknostol może liczyć na bezpłatne doradztwo przy doborze właściwego modelu drzwi oraz pobranie wymiarów w mieszkaniu, dzięki któremu montaż drzwi odbędzie się sprawnie. Najbardziej wymagający klienci mają natomiast sposobność zlecenia złożenia drzwi drewnianych na wymiar według ich osobiście przygotowanego szkicu, bezbłędnie zharmonizowanych ze ściśle sprecyzowaną wizją. Tyczy się to nie tylko sposobu wykończenia ościeżnicy oraz skrzydła, ale także ich szerokości.

Lokalizacja:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]