Zakupy

Supermarket czy sklep z winem? Gdzie kupować ten alkohol?

Zamów wino online.

Wino to niezrównany dodatek do romantycznych obiadów, przyjęć okolicznościowych i firmowych eventów. Istnieje tyle jego rodzajów, ile odmian winorośli, z których się je wyrabia, a gama aromatów, smaków i zróżnicowanie cen pomiędzy poszczególnymi rocznikami oraz gatunkami jest bodajże największa pośród świata trunków alkoholowych.

Potrzebujesz wina o unikatowym aromacie? Zrób zakupy w sklepie z winem!

Planując jakąś uroczystość bądź wybierając wino dla własnej przyjemności najczęściej sięgamy po trunki oferowane w pobliskim supermarkecie. Dostaniemy tam najpopularniejsze wina w rozsądnej cenie, aczkolwiek rzadko oferowane są tam trunków o naprawdę niepowtarzalnym smaku. Na dodatek nierzadko podczas zakupów jesteśmy zmuszeni opierać się tylko o dane z etykiety, ponieważ załoga sklepu na ogół nie ma odpowiedniej wiedzy, by rzetelnie pomóc w wyborze najlepszej butelki. Osoby, którym zależy na perfekcyjnym doborze wina pod planowany posiłek bądź które szukają nowych, ciekawych gatunków wina, powinni więc zaufać pasji i doświadczeniu pracowników sklepów zajmujących się wyłącznie sprzedażą wina.

Sklep Winnica z Krakowa – wino z całego świata

Krakowski sklep z winem Winnica oferuje nie tylko dokładnie wybrane wino z całego świata (np. z Hiszpanii czy z Rumunii, ale również cydry, wina wzmacniane okowitą i miody pitne oraz ręcznie robione tabliczki czekolady. W ofercie sklepu znajdują się też wina Bag in Box o pojemności do nawet 10 litrów, które doskonale nadają się na spotkania z większą ilością gości i których atutem jest bardzo korzystny stosunek jego kosztu do jakości i objętości trunku. Winnica sama importuje wina, dlatego sprzedawane są tu alkohole rzadko spotykane na naszym rynku. Winnica organizuje także szkolenia oraz degustacje, a na specjalne zamówienie wyszukuje i sprowadza do Polski doskonałe na upominek wina rocznikowe. Na stronie sklepu można kupić wino online, a także skorzystać z wyjątkowej usługi “Poczty winiarskiej” na obszarze Krakowa i okolic, polegającej na przesłaniu solenizantowi prezentu z butelką wina.

Lokalizacja:
WINNICA Alina Kudela
ul. Kazimierza Wielkiego 124
30-082 Kraków

Tel.: +48 12 638 25 10
E-mail: [email protected]