Branża budowlana Zakupy

Stalowe kontenery na odpady dla różnych gałęzi przemysłu

Chcesz nabyć kontenery KP? Powinieneś odwiedzić ten adres.

Nie wszystkie śmieci mogą trafić do koszy na surowce wtórne lub zmieszane. Dotyczy to głównie tych, które powstają w trakcie wszelkiego typu remontów i prac budowlanych, jak również odpadów przemysłowych. Muszą one zostać odwiezione do wyznaczonego punktu zbiórki selektywnej, gdzie będą przetworzone zgodnie z przepisami o odpadach. W rozlicznych przypadkach mogą jednak wyniknąć trudności powiązane z gromadzeniem i transportem odpadów. Żeby się przed nimi ustrzec, warto wyposażyć się w kontenery na odpady dostosowane do ich specyfiki.

Zwykłe i specjalistyczne kontenery na śmieci

Najpopularniejsze kontenery otwarte są dopasowane do składowania i transportu gruzu, starych mebli, opakowań i pokrewnych odpadów. Poza tym w użyciu są też kontenery uszczelniane, które wspaniale zdają egzamin przy wywozie nieczystości płynnych i półpłynnych (między innymi tych pochodzących z oczyszczalni ścieków). Uszczelniane spojenia są też niezbędne w przypadku kontenerów na śmieci sypkie, jak trociny, granulaty bądź wióry metalowe. Ich załadunek ułatwia zainstalowany fabrycznie podajnik ślimakowy. Najmniej problematyczne do przewożenia są rzecz jasna kontenery rolkowe, wyposażone w mechanizm ułatwiający ich przemieszczanie.

Kontenery na śmieci – dla przedsiębiorstw budowlanych i ekip sprzątających

Odbiorcami usług producentów kontenerów na odpady są rozmaite podmioty. Wśród nich można wymienić między innymi brygady sprzątające i zajmujące się opróżnianiem piwnic i strychów, przedsiębiorstwa budowlane, a także wszelkiego rodzaju zakłady produkcyjne. Na kupno kontenerów na odpady decydują się firmy świadczące usługi wywózki gruzu oraz odpadów o niestandardowych gabarytach. Odnajmują je one swoim klientom, a po zapełnieniu transportują do miejsca legalnego ich przechowywania bądź utylizacji.

Lokalizacja:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]