Zakupy

Słój z kranikiem – idealny do serwowania napojów

Sprawdź, gdzie zamówić słój z kranikiem, wejdź na superbutelki.pl.

Od kilku lat trwa nawrót mody na słoiki. Nie traktujemy ich już jako opakowanie do nabywanych w sklepie lub robionych samodzielnie przetworów, a ujrzeliśmy w nich pełnoprawne naczynia do podawania wielu deserów i napojów. Wielką popularnością cieszą się szczególnie pojemne Słoje z kranikiem, które znajdują mnóstwo zastosowań. Jak można je zastosować? Gdzie przydatny będzie słój z kranem? Dlaczego warto mieć choć jedną sztukę w każdym domu?

Słoik z kranem do napojów

Jednym z zalet słoików z kranikiem jest to, iż wyśmienicie nadają się one do produkcji domowych napojów – na przykład nalewek i likierów. Słoje mają spore pojemności (zwykle są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co umożliwia wykonanie całkiem dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku umieszczenie wewnątrz ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie pojemnika jest proste, zaś dzięki kranikowi bez trudu zlejemy gotowy trunek do butelek, szybko i łatwo usuwając zużyty surowiec bez konieczności używania wężyków i filtrów.

Słoiki z kranikiem do serwowania

Słój z kranikiem pięknie prezentuje się na stole, na którym go postawimy. To sprawia, że często jest on wykorzystywany do serwowania napojów – zwykle podczas rodzinnych uroczystości bądź przyjęć w ogrodzie. Słoik z kranem wyśmienicie sprawdzi się także w trakcie imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Przyda się do serwowania oranżad, lemoniad, kompotów i soków, a na przyjęciach dla dorosłych – wina, drinków czy też ponczu. Jego atutem jest także to, że kranik zapobiega dostawaniu się do szklanki osadów i fragmentów owoców, dając klarowny napój.

Lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]