Tematyka motoryzacyjna Zakupy

Przewoź bagaże bezpiecznie – boxy dachowe

Dowiedz się, gdzie zamówić boks dachowy, wejdź na https://ebagaznik.pl/pl/c/Boxy-dachowe/16.

Bagażniki dachowe to praktyczna metoda umożliwiająca transport znacznej liczby bagaży, sprzętu turystycznego i sportowego oraz pozostałych ciężarów bez zajmowania przestrzeni wewnątrz auta. Na rynku jest dostępnych mnóstwo rodzajów bagażników dachowych – modele bazowe na relingach, boxy dachowe, uchwyty rowerowe i narciarskie, jak również belki dachowe stanowiące bazę do uchwytów. W sklepach kupimy wysokiej klasy produkty wyprodukowane z materiałów odpornych na korozję, promieniowanie słoneczne czy uszkodzenia. Niezwykle popularne są również boxy dachowe o aerodynamicznej budowie, które nie stawiają oporu powietrza podczas podróży. Oczywiśćie, rodzaj bagażnika powinien być odpowiedni do modelu pojazdu oraz osobistych preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – dostęp z wielu stron

Dzisiejsze bagażniki dachowe w formie boxa posiadają centralny zamek dla bezpieczeństwa bagaży oraz dodatkowo pasy transportowe, które gwarantują, że przewożone przedmioty pozostają na swoim miejscu nawet na bardzo wyboistych trasach. Niskoprofilowe i mocne modele mają pokaźną ładowność, a korzystanie z nich jest wyjątkowo komfortowe. Niektóre boxy dachowe otwierają się z 3 stron, co ułatwia dostęp do bagaży. Założenie bagażników dachowych jest łatwe i nie wymaga zastosowania wyszukanych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto powinien je założyć?

Przewożenie sprzętu na dachu samochodu to praktyczne rozwiązanie, z którego korzysta szeroka rzesza kierowców. Bagażniki dachowe nabywają głównie osoby aktywnie spędzające wakacje na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym pomieszczą się też na narty, deski snowboardowe, a także pozostałe rodzaje sprzętu turystycznego, których ze względu na rozmiar nie umieścimy w środku pojazdu.

Lokalizacja:
AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]