Wyposażenie i urządzanie domu Zakupy

Okiennice dekoracyjne shutters – dom w zupełnie innym stylu

Kup okiennice wewnętrzne.

Planując wystrój wnętrza, z rzadka poświęca się zbyt wiele uwagi oknom. Zazwyczaj decyzja pada na standardowe rozwiązanie, czyli zasłony i firany, które czasem zestawiane są dodatkowo z żaluzjami. Jednakże jest jeszcze jedno zdobywające sobie krąg sympatyków rozwiązanie – okiennice dekoracyjne, czyli inaczej mówiąc – shuttersy.

Z czego wytwarzane są okiennice ozdobne shutters

Główną cechą shuttersów (lub też w spolszczonym zapisie – szatersów) jest to, że lamele zamontowane na tego typu okiennicach dekoracyjnych poruszają się, dzięki czemu można ustawiać je pod różnymi kątami, w zależności od fantazji domowników. Producenci wykonują je z PCV, listw drewnianych, jak również z płyt MDF. Shuttersy instaluje się głównie na oknach, niemniej jednak równie dobrze sprawdzają się na drzwiach bądź w szafach. Okiennice dekoracyjne shutters to co prawda element okna, który w polskim budownictwie spotyka się wciąż okazjonalnie, ale większość z pewnością kina czy ekranu telewizora, ponieważ tego typu okiennice są niezmiernie popularne na obszarach z cieplejszym klimatem, a więc w Afryce Południowej i w krajach śródziemnomorskich.

Shuttersy nadają pomieszczeniom nader wytworny wygląd

Shuttersy to okiennice dekoracyjne które nie tylko świetnie wyglądają, lecz mają też pożyteczne funkcje. Przy ich użyciu można regulować użycie energii słonecznej: latem ograniczać nagrzewanie się pomieszczeń, a w zimne – zapobiegać stracie ciepła. Okiennice wewnętrzne dobrze komponują się z wieloma stylami aranżacyjnymi i można umieścić je na zdecydowanej większości okien. Produkuje i montuje się je na zlecenie, co powoduje, iż są z pewnością droższym rozwiązaniem aniżeli przykładowo żaluzje. Shuttersy jednakże przydają pomieszczeniom niesłychanie wytworny wygląd, w wyniku czego wpływają na podniesienie wartości domu. Wypada także zaznaczyć, iż shuttersy reguluje się bez pomocy sznurów, co rodzice ciekawskich dzieci oraz posiadacze zwierzaków, które mogłyby wplątać się dyndające żyłki, uznają na pewno za dodatkową zaletę.

Lokalizacja:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]