Wyposażenie i urządzanie domu Zakupy

Nie psuj pięknych wnętrz roletami. Zamontuj shuttersy w oknach

Sprawdź, gdzie zamówić shuttersy na okna.

Projektując wystrój domu, z rzadka poświęca się dużo uwagi dekoracji okien. Zazwyczaj decyzja pada na standardowe rozwiązanie, czyli firanki oraz zasłony, które czasami łączone są z żaluzjami. Aczkolwiek jest jeszcze inne zdobywające sobie grono zwolenników rozwiązanie – nowoczesne okiennice dekoracyjnea więc shuttersy.

Na okna, ale też na drzwi szafy – zastosowanie shuttersów

Nadrzędnym atrybutem shuttersów (czy też po polsku – szatersów) jest to, że lamele zamontowane na tych okiennicach wewnętrznych poruszają się, wobec tego można bez trudu je ułożyć pod dowolnym kątem, w zależności od zachcianek domowników. Producenci wytwarzają je z PCV, drewna, jak również z płyt pilśniowych. Okiennice dekoracyjne shutters zakłada się przede wszystkim na oknach, jakkolwiek tak samo dobrze będą wyglądać na drzwiach szafy. Shuttersy to wprawdzie element okna, który w polskim budownictwie wykorzystuje się jeszcze sporadycznie, ale każdy z nas na pewno w kinie czy w telewizji, ponieważ te okiennice są niesłychanie popularne na obszarach z cieplejszym klimatem, czyli w krajach śródziemnomorskich i RPA.

Plusy shuttersów

Niezależnie od tego, iż shuttersy okiennice wewnętrzne shutters znakomicie się prezentują, mają one też praktyczne funkcje. Z ich sprawą można w pasywny sposób kontrolować wykorzystanie energii słonecznej: w gorące dni powstrzymywać gromadzenie się ciepła w pomieszczeniach, a zimą – zatrzymać je przez dłuższy czas. Okiennice wewnętrzne dobrze komponują się z licznymi stylami aranżacyjnymi i nie ma zazwyczaj problemów, żeby umieścić je na zdecydowanej większości ram okiennych. Wytwarza i montuje się je na zlecenie, co przyczynia się do tego, że są bez wątpienia droższym rozwiązaniem niż na przykład rolety. Shuttersy jednak nadają wnętrzom niezwykle ciekawy wygląd, w wyniku czego wpływają na zwiększenie wartości domu. Trzeba też podkreślić, iż nachylenie lameli shuttersów jest ustawia się bez wykorzystania linek, co rodzice małych dzieci czy posiadacze psotnych zwierząt, które zerwać zwisające linki, uznają na pewno za dodatkowy atut.

Lokalizacja:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]