Zakupy

Korki, naczynia i inne akcesoria do alkoholu

Akcesoria do alkoholu kupisz na superbutelki.pl.

Domowy wyrób trunków alkoholowych, niegdyś ogromnie popularny, w dzisiejszych czasach powraca do łask. Do poszukiwań skłaniają nas nie tylko względy finansowe (nalewki przygotowane samodzielnie są o wiele tańsze od tych ze sklepu), ale też chęć eksperymentów, możliwość wytworzenia trunków według własnych upodobań i zadowolenie jakie daje picie swoich alkoholi. Gros osób, które na własną rękę sporządzają domowe napoje, wybiera piwo, nalewki, cydr lub wino, choć nie brakuje także wielbicieli tradycyjnego samogonu. Jednak bez względu na to, w jakich napojach się specjalizujemy, winniśmy posiadać stosowne akcesoria.

Jakie akcesoria do alkoholu są najistotniejsze?

Produkcja alkoholu w domu nie jest możliwa bez naczyń i akcesoriów do prowadzenia fermentacji – specjalnych pojemników, korków, balonów czy rurek. Co więcej, do każdego rodzaju trunku potrzebne są odmienne akcesoria – w przypadku piwa są to między innymi kotły i chłodnice, natomiast w przypadku wina – prasa do owoców. Do rozlewania alkoholi nieodzowne są z kolei takie akcesoria jak korkownica lub kapslownica. Na tym aczkolwiek wykaz koniecznych akcesoriów się nie kończy, gdyż butelki z alkoholem wypada stosownie oznakować.

Akcesoria do alkoholu – etykiety na butelki i kapturki termokurczliwe

Etykiety na bimber czy inne domowe alkohole jesteśmy w stanie wykonać samemu. Zdecydowanie lepiej będą się jednakże prezentować butelki z zabezpieczającymi korek kapturkami oraz ozdobnymi etykietami na wódkę, które możemy zaserwować podczas towarzyskich imprez lub bez obaw wręczyć bliskim jako upominek. Osobny typ takich akcesoriów to etykiety weselne, które służą do ozdabiania nie tylko na własnych trunków, ale także tych nabytych w sklepie i zaakcentować tym sposobem charakter bankietu.

Lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]