Branża budowlana Zakupy

Kontenery budowlane – hakowe, rolkowe i samowyładowcze

Chcesz zamówić kontenery? Skieruj się tutaj.

Kontenery na odpady pełnią bardzo ważną funkcję podczas wykonywania robót remontowo-budowlanych – umożliwiają legalne usunięcie pozostałości po skuwaniu płytek, demontażu stolarki i innych pracach. Jakie rodzaje kontenerów stalowych są dostępne na rynku? U kogo można je zamówić?

Kontener na odpady budowlane – postaw na najwyższą jakość

Na rodzimym rynku produkcją pojemnych i wytrzymałych kontenerów stalowych zajmuje się spółka Ekombud – w swojej ofercie posiada między innymi kontenery na złom oraz kontenery na gruz. Te rodzaje pojemników używają nie tylko firmy remontowe, ale też przedsiębiorstwa usług komunalnych, podmioty zajmujące się wypożyczaniem kontenerów na odpady budowlane czy PSZOKi, czyli Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, które oprócz resztek wytwarzanych w gospodarstwach domowych, przyjmują także złom, gruz ceglany i betonowy oraz wszelkiego typu pozostałości po remontach.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

Na rynku jest wiele rodzajów pojemników na odpady. Są kontenery stalowe, kontenery z pokrywą, otwarte, muldy asymetryczne i symetryczne, pojemniki z plandeką oraz wiele innych modeli. Pośród dostępnych na rynku kontenerów stosowanych w budownictwie najchętniej używane są modele rolkowe, samowyładowcze, a także hakowe. Kontener hakowy znajdzie zastosowanie na budowie lub w zakładzie produkcyjnym. Zależnie od zapotrzebowania można zaopatrzyć się w kontener z pokrywą. Na placach budowy nierzadko wykorzystywane są też kontenery do przewozu materiałów sypkich – w głównej mierze są to modele samowyładowcze, gdyż można je prędko rozładować.

Lokalizacja:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]