słoiki hurt, hurtownia słoiki
Zakupy

Jesteś producentem żywności? Sprawdź ofertę hurtowni butelek szklanych i słoików

Produkcja żywności jest branżą gospodarki, która tak długo jak będzie żyć człowiek nie zaniknie. Mimo tego, iż przeważającą częścią rynku wyrobów spożywczych rządzą potężne marki, jest to też branża, w której bardzo dobrze radzą sobie małe przedsiębiorstwa, o ile trafią do odbiorcy ze swoim unikalnym, ekologicznym lub smakowitym wyrobem. Przeznaczone na handel pożywienie musi być opakowane tak, żeby towar dłużej pozostał zdatny do spożycia, a więc najlepiej w butelki oraz słoiczki ze szkła. Atutem tego rodzaju opakowań jest to, że są mniej szkodliwe dla środowiska, gdyż nadają się do recyklingu.

Słoiki oraz butelki w hurcie – dlaczego to się opłaca?

Jasne jest, iż oferty sprzedaży od dostawców adresowane do odbiorcy indywidualnego rozmijają się wyraźnie ceną od propozycji dla klienta biznesowego. Ten ostatni, nawet jeżeli jest małą manufakturą produkującą takie artykuły, jak np. konfitury, soki albo pasztety, będzie potrzebować rocznie nie kilkudziesięciu pojemników szklanych, ale ilości zdecydowanie wykraczające ponad liczbę kilku tysięcy. Zakup słoików oraz butelek w hurcie będzie wobec tego dla niego jednocześnie metodą zmniejszenia wydatków, gdyż zamawiając opakowania w dużych ilościach przeważnie można liczyć na spory rabat od dystrybutora, ale dodatkowo oszczędnością czasu transportu, wszak jednym zamówieniem można zaspokoić potrzeby manufaktury nawet na parę miesięcy. Cena hurtowego kupna pojemników ze szkła dostrzegalnie zmniejszy się, jeżeli zamówimy je u lokalnego dostawcy butelek oraz słoików. W ten sposób też otrzyma opakowania szybciej.

Hurtownia opakowań szklanych – butelki, słoiczki i inne elementy w setkach sztuk

Hurtowi dostawcy opakowań szklanych oferują przeróżnego kształtu i pojemności butelki ze szkła (idealne do rozlewania piwa, soków bądź wina) i słoiki. Transportowane są one do odbiorcy na paletach przemysłowych zdolnych pomieścić – w zależności od objętości opakowań – po 400, 1600, a nawet 4000 sztuk danego opakowania. Przedsiębiorstwa posiadające własne samochody dostawcze mogą również odebrać zakupiony towar samodzielnie ze składu sprzedającego. Razem z paletą słoiczków i butelek w hurcie można dodatkowo kupić większą ilość innych powiązanych elementów, jak korki, kapsle lub nakrętki dopasowane do danego rodzaju opakowania.

Lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]