części Renault Kraków, Renault części zamienne
Tematyka motoryzacyjna Zakupy

Gdzie znaleźć oryginalne części do Renault?

Samochody Renault wciąż są w naszym kraju popularne. Tylko w 2014 roku liczyły one 14% wszystkich pojazdów osobowych importowanych z zagranicy. Użytkownicy cenią przeróżne ich modele – zarówno rodzinne minivany, jak Renault Scenic, ale również kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Statystyki pokazują, iż w 2014 roku nasi rodacy kupili ponad 3500 pojazdów Megane oraz 5500 modeli Scenic. Megane jest popularny z uwagi na ekonomiczny silnik, a Scenic – na ogólnodostępne części do Renault. Sporym popytem cieszyło się też Renault Clio – we wskazanym roku kupiono prawie 2,8 tyś egzemplarzy tego modelu.

Części zamienne Renault – jakie często się psują?

Masz już wymarzony auto i chcesz jak najlepiej zatroszczyć się o swoje Renault? Części zamienne do różnych modeli owego koncernu motoryzacyjnego są dostępne w stosownie wyposażonych sklepach online. Można w nich zaopatrzyć się w elementy układu chłodzenia, silnika, nadwozia oraz podwozia, jak i wiele pozostałych. Z opinii konsumentów wynika, iż często psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na usterki tego podzespołu narzekają posiadacze modelu Clio. Kłopoty podobnej natury mają Ci, którzy kupili Renault Megane, jednakże w tym wypadku awarii ulega także ochrona antykorozyjna.

Zaopatrz się części Renault

Systematyczne inspekcje techniczne oraz wymiana najszybciej psujących się elementów eksploatacyjnych są gwarancją długiego użytkowania samochodu tej marki. Oferowane w sprzedaży części są przeznaczone zarówno dla profesjonalnych warsztatów, jak i osób prywatnych, które chcą na własną rękę wymienić niesprawne podzespoły.

Lokalizacja:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]