Rekreacja, sport, hobby Zakupy

Czapraki – ochrona dla skóry konia

Chcesz kupić czapraki? Sprawdź horse-trade.pl.

Czapraki to profesjonalne ochraniacze, które zakłada się pod siodłem, amortyzujące nacisk i chroniące podczas jazdy. Poszukujesz szerokiego wyboru akcesoriów do jazdy konnej w atrakcyjnych cenach? W sklepie internetowym Horse-Trade.pl zaopatrzysz się w wysokiej jakości czapraki.

Czapraki dla koni – zastosowanie i konstrukcja

Czapraki to funkcjonalne i praktyczne elementy ochronne, które gwarantują koniowi komfort, a zarazem osłaniają siodło przed potem zwierzęcia. Dzięki użyciu odpowiednich tworzyw bardzo dobrze chłoną wilgoć, są delikatne i przyjazne dla skóry zwierzęcia. Jeśli chcesz zainwestować w najwyższej jakości produkty, to w internetowym sklepie Horse-Trade.pl znajdziesz modele wypełnione wysokoelastyczną pianką z dodatkiem antygrzybicznym, wykonane z bawełny, wyposażone w siateczkę chłonącą pot koni bądź podszyte szybkoschnącym materiałem. Przemyślana konstrukcja przynosi wysoką wygodę użytkowania. Czapraki dostępne w naszym sklepie zostały opracowane w taki sposób, żeby idealnie dopasowywały się do anatomicznych kształtów konia, a także poprawiały wygodę jazdy. Niektóre modele posiadają dodatkowe, zapinane na rzepy sakwy.

Estetyczne i praktyczne czapraki dla koni – skorzystaj z obszernego wyboru asortymentu

Czapraki, które znajdują się w ofercie na stronie Horse-Trade.pl, nie tylko są nadzwyczaj funkcjonalne oraz komfortowe dla zwierzęcia, ale też wyróżniają się wizualnie. Artykuły te można kupić w wielu kolorach i wzorach, a niektóre modele mają charakterystyczne pikowanie oraz ozdobne hafty. Czapraki mocuje się do siodła przy pomocy rzepów. W naszym sklepie internetowym z pewnością znajdziesz produkt, który spełni Twoje oczekiwania!

Lokalizacja:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]