Branża budowlana Zakupy

Co warto wiedzieć o panelach dachowych na rąbek?

Chcesz kupić panele dachowe na rąbek? Wejdź na www.regamet.pl/panele-dachowe/.

Panele dachowe na rąbek to coraz częściej używana forma pokrycia dachowego. Jakie cechy różnią ją od innych materiałów wykończeniowych? Dlaczego opłaca się je kupić? Prezentujemy te nowoczesne panele dachowe oraz możliwości ich użycia.

Blacha na rąbek stojący – zalety oraz wykorzystanie

Panele dachowe na rąbek doskonale łączą funkcjonalność z zaletami estetycznymi, toteż zdobywają coraz większe grono zwolenników. Bardzo dobrze prezentująca się oraz trwała blacha na rąbek może być stosowana zarówno w przypadku nieruchomości, w których konieczna jest rekonstrukcja paneli dachowych, jak i nowych budynkach. Ten materiał budowlany może być użyty na dachach płaskich i dwuspadowych, a także tam, gdzie więźba jest skomplikowana. Panele dachowe na rąbek stojący są dostarczane na teren budowy w postaci niezbyt wielkich arkuszy. Cechują się prostym i jednocześnie szybkim montażem. Tego rodzaju pokrycie dachowe jest trwałe, niepodatne na korozję i świetnie pasuje do rozmaitych stylów architektonicznych (na przykład do stylu dworkowego lub minimalistycznego).

Blachy na rąbek stojący – zminimalizuj wydatki związane z budową

Blacha na rąbek przewyższa tradycyjne rozwiązania pod kątem wykorzystanej technologii i wytrzymałości. Panele te są wykonywane z grubej blachy i wykończone dodatkową warstwą, która gwarantuje protekcję przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi, jak np. promieniowanie słoneczne bądź opady. Blacha na rąbek jest dostępna na rynku w wielu modelach, co pozwala na dobranie jej do indywidualnej wizji projektanta. Nowoczesne pokrycia dachowe mają także wpływ na minimalizację wydatków związanych z budową – zdecydowanie zmniejszają liczbę odpadów, nawet przy pokrywaniu dachów wielopołaciowych. Przesądzając o użyciu paneli dachowych na rąbek, warto zaopatrzyć się w ten materiał bezpośrednio w sklepach budowlanych.

Lokalizacja:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08