Zakupy

Chcesz dać alkohol w prezencie? Kup spersonalizowane etykiety na butelki

Znajdź etykiety na wódkę.

Zwyczaj ofiarowania prezentów na przeróżne okazje praktykowany jest od tysiącleci i od samego jego zarzewia jednym z najchętniej wręczanych i, nie da się ukryć, jednakowo ochoczo przyjmowanych upominków, jest alkohol. Mnóstwo ludzi nie wyobraża sobie nie wziąć alkoholu na wesele, osiemnastkę czy imieniny. Jak jednak odróżnić się od reszty, gdy pozostali goście pomyślą o tym samym?

Personalizowane etykiety butelki – wyróżnij się pośród gości

Na przyjęciach weselnych alkohole nie tylko stoją na stołach, ale także coraz częściej nowożeńcy dają w prezencie swoim gościom butelki z alkoholem podczas pożegnania. Taki podarek jest uważany za rodzaj wdzięczności za przyjazd na ceremonię. Jednakże taka butelka z wódką może również stać się w wartościową pamiątką, której goście nie wyrzucą nawet wtedy, kiedy zabraknie w niej alkoholu. Wystarczy spersonalizować butelkę, a można dokonać tego kupując etykiety na wódkę weselną, na których można dodać informację o dacie i miejscu ślubu, imionach Pana i Pani Młodej lub wyrazy podziękowania. Etykiety weselne można kupić w różnych odcieniach i wzorach, więc bez trudu można znaleźć te, które będą pasować do stylu, w którym organizowane jest przyjęcie weselne. Sama treść etykiet zależy już tylko od imaginacji nowożeńców. Oczywiście personalizowane etykiety na wódkę i inne alkohole można użyć nie tylko podczas wesela – są znakomite na wyróżnienie się na wieczorze panieńskim czy imprezie urodzinowej.

Personalizowane etykiety na bimber – oznaczaj własne alkohole

Etykietami z indywidualnym napisem można dekorować flaszki z domowej spiżarni. Jeżeli na własną rękę robisz nalewki, soki bądź wina, a później dzielisz się nimi ze znajomymi albo rodziną nawet bez okazji, możesz ozdobić je ciekawymi etykietami, które znacznie podniosą walory estetyczne prostej butelki. W dodatku flaszki można również oznaczać używając wielobarwnych nakrętek oraz kapturków termokurczliwych.

Lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]