Uroda i kosmetyki Zakupy

Biżuteria z bursztynem

Chcesz kupić biżuterię z bursztynem? Sprawdź www.bizutik.pl/bizuteria-z-bursztynem.

Biżuteria z bursztynem jeszcze długo nie wyjdzie z mody – zarówno u młodzieży, jak i znacznie bardziej dojrzałych osób. Jej popularność nie powinna bądź co bądź dziwić – bursztyn jest wszak jednym z najatrakcyjniejszych materiałów, a swoboda jego w nadawaniu mu rozmaitych form sprawia, że wykonane z niego naszyjniki mogą dopasować się do wszystkich trendów. Aby cieszyć się jej wyglądem, powinniśmy o jantar odpowiednio zadbać. Jak? Przeczytajcie stworzony przez nas poradnik.

Biżuteria z bursztynem – jak ją chronić?

Złoto północy to nadzwyczaj wrażliwy surowiec – dlatego biżuteria z bursztynem koniecznie powinna być trzymana w odpowiednich warunkach. Jantarowy wisiorek powinniśmy zabezpieczyć jedwabną szmatką, a następnie dokładnie zapakować w plastikowy worek i włożyć do drewnianego pudełka. Powinniśmy również mieć na uwadze, by w jednej paczce nie przechowywać kilku ozdób – mogą się przecież wzajemnie uszkodzić.

Biżuteria z bursztynem przetrwa dziesięciolecia

Złoto Bałtyku nie znosi silnych substancji czyszczących. Lepiej zatem postąpimy, wykorzystując do jego pielęgnacji łagodniejsze substancje – chodzi o oliwę z oliwek lub mydło dla dzieci. Biżuteria z bursztynem musi być pielęgnowana delikatną szmatką, lekko zwilżoną wodą – nigdy nie może być jej za wiele.

Stara biżuteria z bursztynem

Znalazłeś na strychu zabytkową biżuterię z bursztynem? Niewątpliwie stale jest piękna, ale widać jej wiek. Jak ją odrestaurować? Podchodząc do tego sam, możesz tylko pogorszyć sprawę – powinieneś zatem zanieść ją jubilerowi.

Lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]