Zakupy

Balony do wina – rodzaje i zastosowanie

Potrzebujesz gąsiora do wina? Zobacz tutaj.

Balon na wino to wspaniały upominek dla bliskiej osoby albo praktyczne miejsce do składowania napojów domowej roboty. Jakie pojemności posiada baniak na wino? Do czego można go jeszcze zastosować?

Gąsior do wina – ozdoba na przyjęciu

Dostępny w sprzedaży gąsior na wino występuje w 2 objętościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze pojemniki mogą być wykorzystane jako oryginalny podarunek dla bliskiej osoby – baniak na wino napełniony domowej roboty alkoholem można sprezentować z okazji urodzin, imienin, rocznicy ślubu, jubileuszu czy obrony pracy licencjackiej. 2-litrowe zbiorniki na wino to również doskonała dekoracja stołu podczas rodzinnych spotkań oraz innych imprez – złotych godów, wesela, 18 urodzin i nie tylko – w ten sposób trunek jest należycie wyeksponowany! Wykonany z dbałością o najmniejszy detal gąsior do wina wspaniale sprawdza się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Gąsior na wino – przechowuj domowe alkohole w profesjonalny sposób

Baniak do wina o 5-litrowej objętości doskonale sprawdza się jako zbiornik do przechowywania znacznej porcji trunków. Takie pojemniki mogą być magazynowane w spiżarni lub piwnicy, ale równie dobrze posłużą do przenoszenia alkoholu. Planujesz przyjęcie weselne i chcesz uraczyć gości domowym smakowitą nalewką owocową lub winem? Dzięki balonom do wina bez problemu przewieziesz wyśmienite napoje na salę weselną, gdzie rozlejesz je do mniejszych flaszek. Pięciolitrowe gąsiory na wino wytworzone są z grubego, wytrzymałego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i estetyczne!

Lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]