okna serwis Warszawa, serwis okien PCV
Usługi

Wypaczone ramy lub starte uszczelki? Zamów serwis okien

Regularnie przeprowadzany serwis okien umożliwi cieszenie się komfortem termicznym w mieszkaniu i powstrzyma stratę ciepła w okresie jesienno-zimowym. Jakie usługi wykona doświadczony serwisant? Kiedy warto zatrudnić zawodowca?

Serwis okien PCV – zadbaj o komfort w swoim mieszkaniu

Codziennie rozszczelniane, uchylane oraz otwierane okna są podatne na różnego typu zniszczenia i wykrzywienia. Na kondycję uszczelek oraz okien negatywnie oddziałują również warunki atmosferyczne – mróz i żar, śnieg czy promieniowanie słoneczne. Regularny serwis okien PCV i drewnianych pozwoli utrzymać je w nienagannym stanie przez wiele lat. O ile proste działania, jak np. wymiana uszczelek, można wykonać we własnym zakresie, o tyle do bardziej zaawansowanych prac musimy wezwać serwisanta. Specjaliści oferują szeroki wachlarz usług, które odpowiadają najczęstszym potrzebom klientów – wykonują regulację mechanizmów działających z trudem, zmniejszają docisk okien w lecie, dbają o odpowiednią izolację termiczną, przeciwdziałają stratom ciepła, regulują okucia i mocowania. Doświadczony zespół serwisu okien wykona także wymianę szyby w oknie.

Dlaczego należy korzystać z serwisu okien?

Regularnie przeprowadzany serwis okien pozwala zredukować straty ciepła nawet o 1/3, co wpływa na oszczędności na ocieplaniu i gwarantuje mieszkańcom komfort termiczny. Fachowcy naprawią zarówno okna wykonane z drewna, jak i z PCV. Serwis okna to jednak nie tylko wymiana uszczelek czy wyregulowanie mechanizmów odpowiadających za otwieranie i uchylanie skrzydła. Specjalista zadba także o bezpieczeństwo mieszkańców, np. poprzez założenie dodatkowych antywłamaniowych okuć.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]