wynajem apartamentów Zakopane
Podróże Usługi

Wynajem apartamentów w Zakopanem – na co zwracać uwagę?

Zakopane to jedna z najbardziej obleganych miejscowościturystycznych w naszym kraju. Jakie atrakcje czekają tam na turystów? Jakimi wytycznymi należy się kierować postanawiając o wynajmie apartamentów w Zakopanem?

Apartamenty w Zakopanem – zaplecze noclegowe oraz najpopularniejsze atrakcje

Zlokalizowane w pobliżu najwyższego pasma Karpat Zakopane cieszy się popularnością zarówno w sezonie zimowym, jak i letnim. Atrakcje znajdą tu rozmaite grupy przybyszów – osoby zainteresowane skorzystaniem z wyciągów narciarskich, miłośnicy trekkingu, a także sportu. Na zlokalizowanej w Zakopanem Wielkiej Krokwi, będącej naturalną skocznią narciarską, przeprowadzane są konkursy, podczas których współzawodniczą sportowcy z całego świata. Wczasowicze mogą też podziwiać widoki podczas jazdy koleją linowo-terenową „Gubałówka” albo przejść się jednym z pieszych szlaków – np. przez Dolinę Małej Łąki, na Giewont czy na Kasprowy Wierch. Na co warto zwrócić uwagę postanawiając o wynajmie apartamentów w Zakopanem? Należałoby na początku zweryfikować, jakie udogodnienia proponuje dane miejsce noclegowe, a także czy posiada plac zabaw dla najmłodszych. Nadzwyczaj istotne jest położenie – popularnością cieszą się zarówno apartamenty w centrum Zakopanego bądź w sąsiedztwie tras turystycznych, jak i kwatery na uboczu.

Znajdź komfortowe apartamenty w Zakopanem – posłuż się wyszukiwarką

Baza noclegowa w Zakopanem jest nadzwyczaj rozbudowana – na miejscu funkcjonuje sporo kwater, które zaspokoją oczekiwania najbardziej wymagających przyjezdnych. Do wyboru są m.in. rezydencje, apartamenty czy domy. Na przybyszy oczekują przeróżne udogodnienia, dzięki którym urlop w Zakopanem staje się szalenie luksusowy – niektóre domy są wyposażone w palenisko, oferują dostęp do jacuzzijak również zapewniają gościom niezbędne urządzenia AGD (pralkę, żelazko, chłodziarkę) i RTV (telewizję SAT, radio). Nowocześnie zaaranżowane rezydencje i domy pozwalają wypocząć po intensywnie spędzonych godzinach na stoku narciarskim. Postanawiając o wynajmie apartamentów warto także dowiedzieć się, czy dana kwatera posiada parking oraz – jeśli mamy zamiar zabrać ze sobą psa – czy można zamieszkać tam ze zwierzątkiem. Obszerny wachlarz ofert udostępniają portale internetowe umożliwiające selekcjonowanie ogłoszeń zgodnie z różnymi kryteriami. Za pomocą łatwego w obsłudze katalogu szybko można znaleźć dom czy apartament wolny w konkretnym terminie, który zapewnia miejsce parkingowe, ma miejsce zabaw dla dzieci i widok na góry.

Lokalizacja:
Noclegi i apartamenty w Zakopanem
Biuro TatryTOP
ul. Nędzy Kubińca 11/lok 19
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 18 206-35-05
E-mail: [email protected]