Transport, spedycja, logistyka Usługi

Wygodny i tani parking przy lotnisku w Balicach – zalety

Kliknij tutaj jeśli jesteś zainteresowany Kraków Balice parking.

Latanie jest coraz popularniejszym sposobem transportu, wybieranym często zarówno przez turystów, jak i biznesmenów. Zanim jednak usiądziemy w fotelu samolotu, żeby udać się na wycieczkę musimy dojechać do portu lotniczego. O ile wybierzemy transport publiczny, nasze problemy w kwestii dojazdu znikną po dotarciu do lotniska. Wielu z nas jednak woli skorzystać z prywatnego auta, lecz to generuje pytanie: gdzie go zaparkować na czas naszej podróży?

Strzeżony parking przy lotnisku – Twój samochód pod dobrą opieką

Jasne, że najprostszym wyjściem jest poprosić kogoś z rodziny lub znajomego o podrzucenie na lotnisko, a później o odebranie nas po powrocie. Nie wszyscy jednak mają możliwość zorganizować sobie taki transport, ponieważ wiele wylotów ma miejsce w godzinach nocnych lub w godzinach roboczych. Szczęśliwie obok wielu ruchliwych lotnisk, na przykład w Balicach w pobliżu Krakowa, utworzyły się czynne całą dobę parkingi, na których niewielkim kosztem możemy zostawić auto na dłuższy czas. Użytkowanie takich parkingów jest całkiem bezpieczne – naszego auta pilnuje profesjonalna ochrona, teren parkingu jest monitorowany, a pozostawione tam auta podlegają ubezpieczeniu na czas postoju.

Rezerwacja miejsca, pomoc techniczna, transfer na lotnisko – co oferują parkingi w Balicach?

Długoterminowe parkingi przy lotniskach zazwyczaj zapewniają także inne udogodnienia. Na przykład te zlokalizowane w Balicach koło Krakowa zapewniają całodobowo swoim klientom transfer na lotnisko, dzięki czemu dojedziemy do portu lotniczego w trzy minuty i to wraz z bagażami. Obsługa parkingu odbierze nas z lotniska także po powrocie. Gdy w naszym samochodzie wyładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, będziemy mogli skorzystać z urządzeń rozruchowych, kompresora lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A posiadacze samochodów elektrycznych znajdą tam dedykowaną stację do ładowania. Na tego typu parkingach można też sprawdzić przed podróżą wagę bagażu podręcznego i upewnić się, że mieści się w dozwolonych limitach.

Lokalizacja:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]