Usługi

Urządzasz przyjęcie? Zamów usługę cateringową!

Szukasz dobrej oferty usług cateringowych w Krakowie? Nie zwlekaj! Kliknij tu.

Gdy aranżujesz ważne wydarzenie biznesowe lub prywatne, na które zapraszasz znaczną liczbę uczestników, zapewne nie będziesz mógł na własną rękę zadbać o posiłki dla gości. Nie każdą imprezę da się obsłużyć kupując małe przekąski i soki w supermarkecie – duże eventy zazwyczaj potrzebują właściwej oprawy również w kwestii dań. Wszak nie godzi się rozstawić na stołach gości samych ciasteczek i wody mineralnej. W takich wypadkach dobrym wyjściem jest zamówienie usługi cateringu.

Jakie typy cateringu świadczą profesjonalne firmy?

Podmioty doświadczone w dostarczaniu usług cateringu przeważnie oferują kilka jego typów. Są to catering okolicznościowy, zamawiany najczęściej na śluby, chrzciny czy komunie, catering dla firm oraz catering świąteczny, czyli obsługa spotkań z okazji Wigilii. Oferty te są starannie dostosowane do potrzeb konkretnych imprez, dlatego znacznie różnią się od siebie np. kosztem i wykazem posiłków proponowanych w danej usłudze. Postanawiając o skorzystaniu z usługi cateringowej powinno się pamiętać, żeby w rozmowie z usługodawcą przejrzyście wyszczególnić swoje oczekiwania, lecz jednocześnie być też otwartym na jego propozycje. Przecież dla caterera obsługa imprez przeróżnego typu to jego praca, więc doświadczenie uzyskane w tej branży umożliwia mu podsuwanie rozwiązań, które usatysfakcjonują ogół zaproszonych gości.

Zamówienie cateringu pozwala zaoszczędzić czas

Przygotowanie posiłków choćby dla skromnej liczby gości bywa olbrzymim problemem, przede wszystkim wtedy, gdy musimy wykonać to samodzielnie. Zamówienie usługi cateringowej to zatem spora oszczędność czasu, który możemy poświęcić na koordynację pozostałych kluczowych elementów eventu. Jest to też możliwość poczęstowania uczestników rewelacyjnymi potrawami przyrządzonymi przez profesjonalnych szefów kuchni. Wypada przy tym zaakcentować, iż istotną cechą dań dostarczanych przez firmy cateringowe, jest nie tylko to jak smakują, ale też ich prezencja na stole. Poza tym podmioty, które podejmują się obsługi dużych imprez zapewniają także swoją ekipę doświadczonych kelnerów.

Lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]