Usługi

Sala na 18 urodziny – jak ją wybrać i inne porady

Lokal na 18 - ta niebywała oferta każdego zadziwi.

Przeważnie z okazji urodzin, niektórych rocznic czy imienin nie planujemy żadnych zabaw z krewnymi i przyjaciółmi, nie uznając, że jest to konieczne. Jednak zdarzają się takie przełomowe momenty życia, których odpowiednie uczczenie jest w zasadzie obligatoryjne, a jednym z nich jest bezspornie pełnoletność, a więc “osiemnastka”.

Wybierasz salę na osiemnaste urodziny – niech posiada pojemną salą taneczną

Wraz z osiągnięciem pełnoletności zachodzi dużo zmian w życiu młodego człowieka. Może on jako osoba dorosła oddawać głos w wyborach, kupować i pić alkohol, może ubiegać się o posady urzędnicze oraz założyć biznes. Jednak zbliżając się do 18 lat sporadycznie myśli się o tak poważnych rzeczach – dla młodzieży na pierwszym miejscu jest możliwość zorganizowania jedynej w swoim rodzaju imprezy z przyjaciółmi. Można ponownie urządzić “domówkę”, lecz czy zabawa w mieszkaniu będzie się jakoś wyróżniać na tle innych? Naturalnie, że nie będzie. Z tej przyczyny lepszym rozwiązaniem jest zarezerwowanie lokalu na osiemnastkę. Częstokroć paru znajomych decyduje się zorganizować razem przyjęcie z te okazji, co wymaga znalezienia odpowiednio przestronnej sali, ale przy tym umożliwia zmniejszyć jednostkowe wydatki. Poszukując miejsca na przyjęcie urodzinowe skoncentruj się na salach oferujących przestronną salę taneczną (ciężko przecież jest wyobrazić sobie zabawę bez tańca), a także na salach, które współpracują z doświadczoną firmą cateringową, która przygotuje pyszne przekąski imprezowe. Chcesz urządzić przyjęcie w plenerze? Wynajmij salę urodzinową z opcją skorzystania z ogrodu – w sezonie letnim można rozstawić w nim przestronny namiot i urządzić grill.

Sala na osiemnaste urodziny – jakie menu wybrać?

Wszyscy wiedzą, iż impreza z okazji osiemnastych urodzin to zabawa, na której młodzi dorośli piją alkohol. Polecamy z tego powodu obligatoryjnie zatroszczyć się o to, aby niepełnoletni, a takich może nie brakować pośród zaproszonych, nie miały możliwości skorzystania z napojów z alkoholem.

Właściwy wygląd sali również jest bardzo ważny, aby zaproszeni całkowicie zanurzyli się w atmosferze zabawy. Warto więc zdecydować się na salę na urodziny, która zatroszczy się o ozdobienie przestrzeni według wskazówek solenizanta oraz optymalnie rozstawi stoliki z napojami i posiłkami.

Jeśli już wspominamy o posiłkach, na takiej zabawie doskonale sprawdza się menu typu finger food, składające się z drobnych przekąskach “jeden kęs”, które łatwo skonsumować bez potrzeby siadania przy stoliku. Dobra firma cateringowa dostosuje przekąski zarówno do charakteru zabawy, jak i do zasobności portfela i zasobności portfela klienta.

Lokalizacja:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]