Usługi

Profesjonalne czyszczenie grobów

Zleć opiekę nad grobami Kraków na www.pong-malopolska.pl.

Oblicze pomników zmarłych krewnych jest wyrazem naszego szacunku. Często jednak nie mamy czasu, by się nimi zaopiekować – także, jeśli nagrobki zlokalizowane są w tej samej miejscowości, w którym żyjemy. Szczególne trudności zaczynają się jednak, jeśli naszych najbliższych pochowaliśmy z dala od miejsca zamieszkania – w takich sytuacjach na opiekę nad grobami niewątpliwie nie zarezerwujemy sobie czasu. Nie oznacza to jednak, że pomniki muszą pozostać brudne – świetnym wyjściem będzie wtedy oferowana przez firmy opieka nad grobami. Na czym polega opisywana pomoc?

Opieka nad grobami zyskuje zainteresowanie

Na taką usługę stawiają nie tylko osoby, którym brakuje wolnej chwili – wśród klientów działających w tym sektorze firm łatwo spotkać także emerytów, którzy na sprzątanie grobów zmarłych bliskich po prostu nie mają siły. Przedsiębiorstwa, których domeną jest opieka na grobami nierzadko oferują także pochodne usługi, takie jak montaż siedzeń lub doradztwo przy dopełnieniu wszystkich formalności oraz korekty napisów.

Ile kosztuje opieka nad grobami?

Ceny, które będziemy musieli zapłacić specjalistom czuwającym nad nagrobkami naszych krewnych są bardzo zróżnicowane. Zależne są przede wszystkim od zakresu usług – kiedy wybieramy tylko pojedyncze sprzątanie, zapłacimy od 30 do 40 złotych. Gdy jednak zależy nam, by firma czyściła nagrobek co trzydzieści dni, powinniśmy liczyć się z kosztem rzędu 400 złotych co dwanaście miesięcy. Warto też zaznaczyć, że koszty zależne są również od wielkości grobów, a najbardziej kosztowne okazuje się utrzymanie familijnych grobowców.

Lokalizacja:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]