Transport, spedycja, logistyka Usługi

Podróżuj spokojnie – Twoje auto poczeka na parkingu przy lotnisku

Więcej na temat parking lotnisko Balice na pandaparking.pl.

Główne atuty podróży lotniczych, które sprawiły, iż tego typu wyprawy zdobyły olbrzymią popularność, to sposobność dotarcia nawet w bardzo odległe miasta naszego globu, wygoda oraz szybkość. Podróż, której elementem jest lot samolotem, wiąże się jednakże z drobnymi niedogodnościami, z których największą jest niewątpliwie problem dostania się na lotnisko – a niemało podróżnych w tym celu musi przecież przebyć wiele kilometrów. Tak daleką drogę najlepiej jest pokonać własnym autem. Co jednak uczynić z nim w trakcie samego wyjazdu? Jak po jego zaparkowaniu dojechać do portu lotniczego? Te i inne kwestie związane z dotarciem na lotnisko swoim samochodem rozwiąże skorzystanie z dobrego parkingu w pobliżu lotniskaobsługującego międzynarodowe linie.

Tani parking w Krakowie – odpoczywaj bez trosk, twoje auto jest bezpieczne

Wylatujący z portu lotniczego w Balicach mogą bez problemu zaplanować swój wyjazd tak, aby do lotniska dotrzeć swoim samochodem. Na miejscu mogą zostawić go na utwardzonym parkingu położonego obok samego lotniska. W trakcie wyjazdu nie muszą rzecz jasna zamartwiać się o swój pojazd, gdyż parking gwarantuje jego pełną ochronę. Bezpieczeństwa auta pilnować będą ochroniarze, a pomocnicze zabezpieczenie stanowi monitoring. Korzystanie z oferty parkingu usprawnia możliwość elektronicznej rezerwacji, wobec tego nie musimy martwić się, iż po przyjeździe na parking nie będzie miejsca do zaparkowania. Cały teren parkingu jest prócz tego utwardzony, co jest ogromnie ważne w czasie silnych opadów śniegu bądź deszczu.

Parking w Balicach – możesz liczyć na asystę jego załogi

Decydując się na usługi świadczone przez parking monitorowany w okolicy lotnisku możemy spodziewać się też szeregu udogodnień, dzięki którym wyjazd odbędzie się bez komplikacji. Najważniejszym z nich jest z całą pewnością opcja skorzystania z transferu z parkingu do portu lotniczego, którego cena wliczona jest w koszt usługi parkowania. Ponadto kierowcy mogą uzyskać wsparcie załogi parkingu w wielu wypadkach, takich jak spadek ciśnienia w oponach albo rozładowanie akumulatora.

Lokalizacja:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]