Usługi

Organizacja imprez firmowych – odpowiedni lokal i catering to podstawa

Sale do wynajęcia Kraków - dowiedz się więcej o ofercie na https://palacradziwillow.pl/oferta/imprezy-firmowe/.

Imprezy organizowane przez firmy to nie tylko wyjazdy integracyjne bądź wspólne pikniki dla zatrudnionych i ich rodzin, mające na celu ukształtowanie głębszych więzi pomiędzy pracownikiem i pracodawcą. Coraz częściej firmy organizują huczne eventy, m.in. po to, żeby świętować osiągnięte sukcesy, jak również różnorodne gale dla kontrahentów biznesowych, konferencje czy szkolenia. Takie imprezy muszą być stosownie zaplanowane, tym bardziej jeśli mają być wykorzystane później w celu promocji marki.

Gdzie urządzać bankiet firmowy?

Jeżeli nie mamy w firmie przystosowanych wnętrz, w których uda się urządzać event, należy rozejrzeć się za propozycjami wynajęcia sal, które pomieszczą wszystkich sproszonych uczestników wydarzenia. Kluczowe jest, żeby miejsce, w którym organizujemy imprezę korespondowało swoim wystrojem do rangi urządzanego wydarzenia. Prestiżowe spotkania dla kontrahentów marki, podczas których świętowane są jej szczególne osiągnięcia, nie powinny zostać urządzone w byle jakiej sali. Wskazane jest przy takich okazjach zorganizować event w niepowtarzalnym miejscu, które wyraźnie podkreśli doniosłość wydarzenia. Z kolei jeżeli na imprezę zaproszeni będą goście nie zamieszkujący w najbliższej okolicy lokalu, warto zdecydować się na salę, znajdującą się obok rozbudowanej bazy hoteli, do której można dotrzeć w mgnieniu oka.

Planowanie imprez firmowych – zleć catering profesjonalnej firmie

Organizując wydarzenie firmowe nie wolno pominąć tak ważnej kwestii, jak dostarczenie zaproszonym gościom zimnych oraz ciepłych napojów i posiłków. Zalecanym rozwiązaniem będzie zlecenie tego zadania sumienne firmie trudniącej się cateringiem, która zadba nie tylko o przygotowanie i dowiezienie we wskazane miejsce smakowitych dań dla obecnych, ale też doradzi w sprawie menu i weźmie na siebie ozdobienie stołów. W czasie pokazowych gal wskazane jest także zagwarantowanie zaproszonym nieskazitelnej obsługi. Warto zatem postawić na usługi firm cateringowych zatrudniających w swoim teamie wykwalifikowanych szefów kuchni, którzy przygotują nie tylko apetyczne, lecz i zniewalające wizualnie dania, jak również kelnerów, którzy profesjonalnie będą serwować kolejne potrawy.

Lokalizacja:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]