Usługi

Na co zwrócić uwagę poszukując miejsca na wesele?

Jeśli interesuje Cię korzystna oferta sali ślubnej, zajrzyj na https://palacradziwillow.pl/oferta/wesela/.

Ceremonia ślubna i odbywające się po nim uroczystości weselne to wydarzenie, o którym bliscy narzeczonych oraz sproszeni goście będę pamiętać przez kilka kolejnych miesięcy, a często wręcz lat. Jeżeli młoda para postanowi urządzać przyjęcie dla ogromnej ilości osób, jednym z pierwszych wyzwań, które przed nią się pojawi, jest wybranie najlepszej sali na przyjęcie weselne, w której uczestnicy będą bawić się w ten ważny wieczór w wygodnych warunkach.

Sala na wesele – jak szukać?

Poszukując miejsca na wesele nowożeńcy powinna rozważyć parę dość ważnych czynników. Przede wszystkim musi znać ilość uczestników zabawy, by uzyskać pewność, że w zarezerwowanym domu weselnym bez przeszkód znajdzie się tyle przestrzeni dla każdego. Zaproszeni powinni mieć własne miejsce ich przy stole, ale ważne jest też, żeby mieli gdzie tańczyć. Oprócz tego narzeczeni powinni sprawdzić w jakiej odległości od miejsca zawarcia ślubu znajduje się dom weselny i czy dojazd do niego nie będzie utrudniony. Jeśli na uroczystość zaproszeni są krewni i znajomi mieszkający w innym mieście, powinno się poszukiwać lokalu na wesele, w okolicy którego znajduje się duża sieć hoteli. Kolejną kwestią jest samo zaplanowanie przyjęcia weselnego, czyli przygotowanie menu, załatwienie zespołu muzycznego oraz obsługi kelnerskiej i przystrojenie sali . Takie zadania mogą przekroczyć możliwości pary młodej, zatem warto wybrać ofertę domów weselnych, które świadczą asystę w zakresie kompleksowej organizacji przyjęcia weselnego.

Pałac Radziwiłłów w Balicach – sale weselne na 130 gości

Narzeczeni z małopolski, zwłaszcza z okolic Krakowa, mogą zorganizować wesele w wyjątkowo malowniczym miejscu, jakim jest wiekowy Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w Balicach. W jego wnętrzach wesela wyprawiane są od dziesięcioleci, a każde z nich charakteryzuje się niesamowitą oprawą. Pałac dysponuje czterema salami zdolnymi pomieścić ponad setkę gości. Wesele może zostać wyprawione również w ogrodzie przed Pałacem, a wtedy brać udział w nim zdoła bez mała nawet 350 zaproszonych. Zaletą Pałacu Radziwiłłów jest to, że usytuowany jest jedynie 12 km od Krakowa, który ma bardzo bogatą bazę noclegów. Podróż orszaku weselnego po ceremonii do Pałacu nie powinien więc trwać dłużej niż w przybliżeniu pół godziny.

Lokalizacja:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]