Branża budowlana Usługi

Ergonomiczna aranżacja wnętrz – wynajmij doświadczonego projektanta

Jeżeli chcesz zamówić projektowanie i wykończenia wnętrz Kraków, zajrzyj na joannaklusak.com/oferta/.

To, jak prezentują się miejsca, w których przebywamy, ma ogromne oddziaływanie na nasz nastrój. Warto zatem zatroszczyć się o to, by wnętrza naszego domu były funkcjonalne, a ich wystrój odpowiadał naszym potrzebom i gustom. Aranżacja wnętrz wydaje się łatwe, jednakże często okazuje się, że aby wykonać ją perfekcyjnie, niezbędne są architektoniczne umiejętności. Stawka jest ogromna – idzie przecież o codzienne dobre samopoczucie w domu, w którym przyjdzie nam żyć kilka albo nawet kilkadziesiąt najbliższych lat. Najlepiej powierzyć to zadanie profesjonaliście – projektantowi wnętrz.

Aranżacja wnętrz – kompleksowe projektowanie

Powierzając projektowanie wnętrz architektowi dostajemy opiekę specjalisty na wszystkich etapach projektowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i ustawienie mebli. Opracowane przez niego projekty wnętrz będą ergonomiczne i w pełni funkcjonalne. To szczególnie ważne, gdyż optymalne zagospodarowanie dostępnej przestrzeni wymaga dużej wiedzy, którą można zdobyć wyłącznie podczas studiów i wieloletniego praktykowania zawodu. W ramach pojedynczego zlecenia przygotowywane są najczęściej trzy projekty wnętrz – budowlany, koncepcyjny i wykonawczy.

Nie tylko projekty wnętrz – pozostałe usługi

Działanie architekta wnętrz częstokroć nie kończy się tylko na przygotowaniu projektów. Żeby jego pomysły zostały zrealizowane, zwykle potrzebny jest również nadzór autorski, przejawiający się w samodzielnym nabyciu materiałów (ewentualnie ich wytypowaniu w sklepach) i nadzorze nad pracownikami remontującymi mieszkanie. Oprócz przygotowania projektów wnętrz, architekt oferuje także wsparcie przy doborze nieruchomości, w profesjonalny sposób analizując potencjał inwestycyjny i warunki lokalowe danego domu lub mieszkania.

Lokalizacja:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]