Branża budowlana Usługi

Co można zlecić pracowni architektonicznej?

Na joannaklusak.com zdobędziesz więcej informacji o usługach świadczonych przez biuro architektoniczne Kraków.

Biuro projektowe świadczy obszerny wachlarz usług – pomaga spełniać fantazje osób, które pragną zamieszkać w komfortowym i praktycznym domu, ale też kieruje ofertę do instytucji oraz przedsiębiorstw. Architekt przygotowuje kompleksowy projekt obiektu, a następnie czynnie monitoruje przebieg robót, projektuje przebieg instalacji wewnątrz posiadłości, planuje renowację budynku albo występuje z propozycją aranżacji już gotowych rezydencji.

Jak wesprze Cię profesjonalne biuro projektów?

Szukasz nowatorskich, oryginalnych projektów budowlanych? Chcesz, aby Twój dom wyróżniał się na tle wielu domków w okolicy? Potrzebujesz projektu, który spowoduje, iż Twój dom będzie nowoczesny, a równocześnie wygodny? Zapraszamy do naszego biura projektowego! Wśród projektów budowlanych oferujemy zarówno te uwzględniające aktualne nurty architektoniczne, jak i plany inspirowane ponadczasowym designem.

Biuro projektów – co zaprojektowaliśmy

W portfolio mamy zarówno projekty domków jednorodzinnych, wnętrz mieszkań, jak i wnętrz komercyjnych oraz budynków użyteczności publicznej. Dotychczasowe realizacje obejmują między innymi mieszkania na wynajem, kawiarnie, obiekty rekreacyjne czy zakłady opiekuńczo-lecznicze. Konfiguracja przestrzeni i styl projektu dopasowywany jest do specyfiki projektowanego obiektu oraz indywidualnych potrzeb odbiorcy. Nasze biuro architektoniczne może też zaplanować funkcjonalne i przestronne garderoby, dzięki którym możliwe jest maksymalne wykorzystanie przestrzeni w mieszkaniu czy domu.

Lokalizacja:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]