catering impreza
Usługi

Catering imprezowy – obsługa imprez w salach bankietowych i w plenerze

Letnie miesiące obfitują w bardzo popularne ostatnio eventy na świeżym powietrzu czy pikniki firmowe, ale w rzeczywistości co rusz w rozmaitych punktach w Polsce organizowane są benefisy, konferencje albo bankiety. Takie eventy muszą mieć odpowiednią oprawę, której niezbywalnym elementem są profesjonalnie przyszykowane i apetyczne posiłki. Dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy firmy świadczącej kompleksową usługę cateringu na imprezy.

Smaczne dania, doświadczona obsługa – o cateringu imprezowy

Zdecydowałeś się już na lokalizację, gdzie zorganizujesz piknik albo masz zabukowaną salę bankietową? Wspaniale!! Teraz powinieneś zatroszczyć się o to, by zaproszeni na imprezę goście mieli możliwość zjedzenia najlepszych napojów, gorących dań i przekąsek. Pamiętaj, że w czasie prestiżowych gal nie wystarczy ustawić stołu z cateringiem gdzieś z boku sali i spodziewać się, że zaproszeni goście obsłużą się sami. Cała oprawa eventu ma znaczenie – odpowiedni rozkład stolików, dopasowane dekoracje, ale też prawidłowe rozłożenie zastawy i sztućców. Uczestnicy wydarzenia z pewnością będą także zadowoleni, jeśli potrawy będą podawać do stołu wprawni kelnerzy, a posiłki będą ułożone na talerzu jak w najlepszych restauracjach.

Wskazówki dotyczące dań i nie tylko – plusy cateringu na imprezę

Zaletą zamówienia usługi cateringu eventowego jest bez wątpienia to, że wynajęta ekipa nie tylko przyrządzi rewelacyjne posiłki, ale także drobiazgowo zatroszczy się o całą jego oprawę. Potrawy i przekąski zostaną dowiezione we wskazaną lokalizację, ekipa firmy cateringowej rozłoży oraz udekoruje stoliki, a później wykwalifikowani kelnerzy obsłużą uczestników w czasie wydarzenia. Na życzenie kontrahenta, na ile pozwoli na to wyposażenie wynajętej sali, kucharze mogą wzbogacić imprezę demonstracją tzw. live cooking, co dla uczestników może być niepowtarzalną sposobnością, aby prześledzić na żywo jak pracują zawodowi szefowie kuchni. Trzeba wybrać firmę cateringową, która funkcjonuje w branży od długiego czasu i która zdobyła doświadczenie w przygotowaniu i obsłudze rozmaitego rodzaju eventów, zarówno tych liczących setki gości, jak i kameralnych. W trakcie ustalania niuansów oferty zasugeruje ona, jakie dania, przekąski oraz napoje świetnie będą pasować w danym przypadku, a w razie potrzeby przywiezie swój sprzęt na miejsce wydarzenia.

Lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]