Usługi

Catering biurowy niezbędny na konferencjach i szkoleniach

Dowiedz się, kto oferuje catering dla firm. Zajrzyj w to miejsce.

Negocjacje biznesowe, szkolenie albo sympozjum – każde większe przedsiębiorstwo zapewne w końcu stanie przed koniecznością przygotowania eventu tego typu. Wiąże się to z przeróżnymi zadaniami, które zwykle nie wchodzą w zakres czynności realizowanych przez zatrudnione tam osoby, jak np. zapewnienie napojów oraz posiłków dla jego zaproszonych gości. Jeśli na urządzanym spotkaniu mają pojawić się ogromne tłumy, opłaca się zamówić na tę okazję usługę cateringu biurowego.

Catering biurowy – jak działa ta usługa?

Konferencje i szkolenia biznesowe to wydarzenia, które przeciętnie trwają po 6-8 godzin, nierzadko nawet przez 3-4 dni. Ich uczestnicy otrzymują dokładny harmonogram wykładów, pomiędzy którymi przewidziane są najczęściej dwie-trzy krótkie przerwy, podczas których nie da się spożyć pełnego obiadu w najbliższej jadłodajni. Z tej przyczyny nieodzowne jest zagwarantowanie gościom niewielkich przekąsek oraz napojów, które mogą szybko spożyć w czasie przerwy, a o ile organizator wyrazi zgodę, również wziąć na salę wykładów. Podmioty świadczące usługę cateringu biurowego zajmują się wyposażeniem stołu z zimnymi i gorącymi napojami, przede wszystkim z herbatą oraz kawą, a także z niewielkimi przekąskami, które można skonsumować bez obaw o ubrudzenie garnituru i rąk. W ramach usługi cateringu firmowego dostarczany jest też sprzęt do przyrządzania napojów gorących.

Planujesz szkolenie? Nie zapomnij o bufecie kawowym!

Przerwa kawowa jest nadzwyczaj ważna, pozwala bowiem uczestnikom odprężyć się po kilku godzinach intensywnej koncentracji. Dodatkowo jest to również możliwość nawiązania rozmowy z pozostałymi gośćmi oraz obgadania w mniejszym gronie zagadnień roztrząsanych na szkoleniu. Automat z kawą i słodkimi napojami, który można spotkać w pomieszczeniach socjalnych firm, w żadnym razie nie zastąpi świetnie zorganizowanej usługi bufetu kawowego. Partycypanci prestiżowych konferencji czy płatnych warsztatów nie mogą przecież pić z papierowych kubków, gryząc przyniesione z domu bądź zakupione po drodze w sklepie kanapki. Zamówienie usługi cateringu firmowego podkreśli więc wagę szkolenia i zarazem pokaże, że jego organizator pomyślał również o dobrym samopoczuciu gości.

Lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]