Tematyka motoryzacyjna

Producent oświetlenia dla automotive i mobility OE Industry

Sprawdź ofertę producenta oświetlenia dla automotive i mobility.

Oświetlenie samochodowe to szczególnie istotny element bezpieczeństwa jazdy pojazdem. Niewłaściwe ustawienie świateł albo zbagatelizowanie konieczności wymiany zbitej lampy może w efekcie stać się przyczyną groźnej sytuacji na drodze, co nierzadko kończący się kolizją. Stosowanie najwyższej klasy niezawodnych świateł jest niezbędne zwłaszcza w przewozie zbiorowym, gdzie firma transportowa dzień w dzień musi zagwarantować bezpieczeństwo dziesiątek tysięcy podróżnych. Jednym z polskich producentów wszechstronnych rozwiązań oświetleniowych dla automotive i mobility jest spółka OE Industry z siedzibą w Krakowie.

Jakie produkty ma w swoim portfolio polski producent oświetlenia dla automotive i mobility z Krakowa?

W zasadzie w asortymencie OE Industry znaleźć można dowolny typ oświetlenia samochodowego. Nie licząc lamp przednich, tylnych i bocznych do autobusów, pojazdów budowlanych, tramwajów czy kamperów, spółka oferuje także LEDowe lampy robocze, w tym zdolne do wielogodzinnej pracy w niekorzystnych warunkach pogodowych i emitujące światło o barwie zbliżonej do światła dziennego naświetlacze, najaśnice oraz maszty oświetleniowe, które używane są między innymi przez kierujących pojazdami off-road, rolniczymi i specjalnymi. Z kolei producenci pojazdów uprzywilejowanych (np. tych dla pomocy drogowej czy służb miejskich) mogą wyposażyć się w OE Industry w halogenowe i LEDowe oświetlenie ostrzegawcze, w tym też używane przez konkretne służby światła białe oraz niebieskie. Lokalny producent oświetlenia samochodowego nie zapomniał też o lampach wewnętrznych (w tym o przydatnych lampkach do czytania), które zauważalnie poprawiają komfort życia profesjonalnych kierowców spędzających mnóstwo tygodni w podróży. A to raptem wycinek produktów OE Industry.

OE Industry – lider oświetlenia samochodowego

Dotychczasowi kontrahenci OE Industry już dawno przekonali się, iż spółka ta jest czymś więcej niż zwykłym producentem oświetlenia samochodowego. To doświadczony zespół specjalistów gotowy urzeczywistnić pomysł klienta, opracowując najwyższej jakości oświetlenie od początkowego projektu, przez budowę prototypu, aż po certyfikację. Co istotne, OE Industry oferuje również wsparcie posprzedażowe. Za sprawą zaangażowania w kompleksowe testowanie swoich produktów, budowania kompetentnego zespołu specjalistów oraz skrupulatnych analiz potrzeb swoich kontrahentów, OE Industry zdobyło pozycję światowego lidera w obszarze oświetlenia dla automotive i mobility.

Lokalizacja:
OE INDUSTRY Sp. z o.o.
ul. Marcika 6
30-443 Kraków

Tel.: +48 12 442 00 05
E-mail: [email protected]