Rekreacja, sport, hobby

Lekcje tenisa – dlaczego warto

Nigdy wcześniej nie widziałeś tak dobrej oferty nauki tenisa Kraków!

Uprawianie sportu to w dzisiejszych czasach coraz częstszy sposób na odpoczynek po pracy. Na czasie są zwłaszcza lekcje tenisa, które wspaniale rozwijają kondycję i poprawiają odporność. Sprawdźmy jakie korzyści daje ta dyscyplina sportu.

Jakie korzyści gwarantują prywatne lekcje tenisa?

Regularne treningi tenisa znakomicie rozbudują mięśnie i zapewnią usunięcie masy tłuszczowej. Dodatkowym plusem jest wzmocnienie szybkości ciała i ogólnej wytrzymałości organizmu. Trzeba nadmienić, że rekreacyjne lekcje tenisa dedykowane są nie tylko dla osób starszych, ale również dla kilkulatków. Gdy chcemy na poważnie zaangażować swoje dziecko w ten rodzaj aktywności fizycznej, warto zapisać je jak najwcześniej do tzw. przedszkola treningowego. Dzięki temu nasze dziecko w okamgnieniu zacznie osiągać pierwsze sukcesy na korcie.

Lekcje tenisa – najlepsze ośrodki w Polsce

Szkoły tenisa wytrenują nie tylko młode talenty. Także dorośli mogą z sukcesami brać udział w treningach. Wystarczy przyjść na jedno spotkanie z nauczycielem, który nauczy nas podstawowych technik oraz pokaże jak poprawnie wykonywać forhend. Najpopularniejsze lekcje tenisa organizowane są w ośrodkach w Krakowie i Poznaniu, gdzie ustawicznie trenowani są potencjalni medaliści. Zwróćmy uwagę na to, że nie jest ważne jaki mamy poziom sprawności fizycznej, ale naturalne predyspozycje i nasze zaangażowanie. Gdy uczęszczamy na zajęcia amatorsko, myślmy po prostu o endorfinach wydzielających się podczas aktywności fizycznej.

Lokalizacja:
Szkoła tenisa w Krakowie
Teniskraków Maciej Nowacki
ul. Bandurskiego 24
31-515 Kraków

Mob.: +48 505 530 053
E-mail: [email protected]