Reklama i marketing Usługi

Skuteczna promocja firmy w Mapach Google

Na www.fotografsv.pl/promocja-firmy-w-mapach-google/ zlecisz przygotowanie wirtualnego spaceru Google profesjonaliście.

Promocja firmy w Mapach Google to dzisiaj jeden z najistotniejszych punktów promocji marki w sieci. Z jej pomocą jesteśmy widoczni dla internautów wyszukujących określonej usługi w danej lokalizacji i umożliwia to zdobycie wielu klientów. Istnieje fenomenalna metoda, żeby pośród mnóstwa podobnych firm w naszej lokalizacji wyróżnić się na Mapach Google i wyprzedzić konkurentów. Ale czym jest wirtualny spacer Google Maps? Czy powoduje, że promocja firmy w Mapach Google staje się skuteczniejsza? Dlaczego warto się na niego zdecydować? Odpowiedzi prezentujemy w niniejszym artykule.

Na czym polega promocja firmy w Mapach Google?

Promocja firmy w Mapach Google zaczyna się od dodania wizytówki w Google Moja Firma i pojawieniu się na mapie w danej lokalizacji. Od tego momentu jesteśmy oznakowani na mapie Google jako pinezka i widoczni dla użytkowników, którzy poszukują konkretnych przedsiębiorstw, marek bądź usług. Jednakże sama obecność w tym miejscu może być niewystarczająca, by wyprzedzić konkurencyjne marki i przyciągnąć do siebie klienta. Aby promocja firmy w Mapach Google przyniosła efekty, warto zrealizować kilka kolejnych kroków, które pomogą nam sprawniej się reklamować. Na pewno należy do nich dodanie w wizytówce Google adresu strony internetowej firmy, odpowiedniego opisu firmy, wszystkich aktualnych informacji i umieszczenie estetycznych zdjęć. Istnieje także inny bardzo dobry sposób na promocję naszej firmy w Google Maps, dzięki któremu wyróżnimy się z tłumu wielu marek, ponieważ nadal mało firm go używa. Jest to wirtualny spacer po naszej firmie, który można umieścić jako dodatek tradycyjnych fotografii w wizytówce na Google Maps.

Wirtualny spacer VR – czy to się opłaca?

Wirtualny spacer po firmie to spacer analogiczny do Google Street View, ale prezentujący naszą nieruchomość lub biuro. Za pomocą wirtualnego spaceru możemy przemierzać korytarze i rozglądać się po pomieszczeniach. Taki wirtualny spacer możemy również odbywać na różnorodnych urządzeniach np. mobilnych lub w okularach VR. Umożliwia to potencjalnemu klientowi wygodne i szybkie sprawdzenie “każdego kąta” naszej firmy. Chociaż technika ta nie jest trudna do zrealizowania, jest niesamowicie efektowna i przyciąga wielu użytkowników. Nadal jednak niewiele firm postanawia ją wykorzystać, pomimo tego, iż wirtualny spacer 3D ma wiele atutów i jest jedną z najskuteczniejszych metod na udaną promocję firmy w Mapach Google oraz wyprzedzenie konkurencji w naszej lokalizacji. Powinno się uzupełnić wizytówkę na Mapach Google o taki spacer, bowiem sama wyszukiwarka rekomenduje wizytówki posiadające profesjonalnie wykonane zdjęcia wysokiej jakości oraz wirtualne spacery. Również klienci, mając możliwość obejrzenia naszej firmy, restauracji czy punktu usługowego, częściej przekonają się do korzystania z naszej oferty. Raz wyłożone fundusze na wykonanie takiego spaceru będą działały na naszą korzyść przez wiele lat bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów.

Lokalizacja:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]