Reklama i marketing

Raport danych pozafinansowych – czy jest potrzebny?

Potrzebujesz sporządzić raport danych pozafinansowych? Znakomicie trafiłeś! Skieruj się na www.pracowniaregister.pl/raporty/.

Raporty danych pozafinansowych są coraz chętniej tworzone przez najróżniejsze firmy. Na ich stworzenie najczęściej stawiają wiodące korporacje – publiczne koncerny oraz międzynarodowe holdingi, jednak spotyka się je także w trochę mniejszych przedsiębiorstwach. Najpopularniejszym rodzajem raportu danych pozafinansowych jest CSR, a więc raport odpowiedzialności socjalnej. Z danych, które są w nim zawarte można wyczytać między innymi jak rozkładają się proporcje kobiet i mężczyzn w zarządzie, jak istotna jest dla niej troska o przyrodę oraz w które akcje charytatywne się angażuje. Czemu zatem warto opracować raport danych pozafinansowych? O jakich rzeczach wiedzieć przy jego publikacji, by przyniósł spodziewane skutki?

Raport danych pozafinansowych – plusy

Na raport danych pozafinansowych warto postawić przede wszystkim z uwagi na postrzeganie firmy. Wydając raport CSR kreujemy image firmy odpowiedzialnej, a to ma wpływ zarówno na zwiększenie ilości kontrahentów, jak i brak problemów z przyznaniem ewentualnych pożyczek. Raport danych pozafinansowych także umożliwia stworzenie związków z miejscowymi społecznościami i samorządami, a to będzie bardzo ważne dla każdej firmy – zarówno niewielkich spółek, jak i ogólnoświatowych kompanii.

Ciekawy raport danych pozafinansowych

Stworzenie raportu danych pozafinansowych przyniesie spodziewane efekty jedynie wtedy, kiedy jego wyniki wydamy w atrakcyjnej dla odbiorców formule. Z tego względu po opracowaniu informacji, warto zlecić przygotowanie publikacji raportu doświadczonej firmie graficznej. Przez to ewentualni klienci szybko znajdą wszystkie informacje, co w dużym stopniu rzutuje na ich opinie o firmie. Pamiętajmy również, iż raport danych pozafinansowych będzie częścią strategii kształtowania wizerunku marki – musi więc być podobny do wydawanych przez nią pozycji reklamowych.

Lokalizacja:
Pracownia Register
ul. Murarska 3c lok. 8
31-311 Kraków

Tel.: +48 12 265 85 50
Mob.: +48 503 342 656
E-mail: [email protected]