Reklama i marketing

Profesjonalnie wykonana gazeta firmowa

Więcej informacji o przygotowaniu gazety firmowej na www.pracowniaregister.pl.

Działania reklamowe to istotny aspekt działalności przedsiębiorstwa – dzięki nim można wykreować wizerunek firmy w oczach klientów, a to przy umiejętnym planowaniu na pewno przyniesie efekty pod postacią zwiększonych dochodów. Powinniśmy przy tym zaznaczyć, że przedsiębiorstwa prowadzące więcej niż jeden oddział powinni także zatroszczyć o to, co są sądzą o niej pracownicy. Najskuteczniejszą metodą kontaktu z zatrudnionymi od dawna są gazety firmowe. Powinniśmy więc napisać o nich parę słów. Dlaczego są tak chętnie stosowane przez pracodawców? Co zwykle znajduje się w takich wydawnictwach? I – co niewątpliwie będzie najważniejsze – komu zlecić opracowanie gazety firmowej?

Co znajdziemy w gazecie firmowej?

Zadaniem gazety firmowej jest ukazanie pracownikom dobrych stron firmy, w której działają. Z tego powodu sporo uwagi twórcy poświęcają osiągnięciom przedsiębiorstwa i pracowników. Gazeta firmowa powinna również dostarczać wiadomości dotyczących życia firmy – szczególnie, jeżeli zatrudnieni z kolejnych oddziałów się nie poznali. Przeglądając gazetę firmową, pracownicy muszą też poczytać o planach rozwoju przedsiębiorstwa. Charakterystyka gazet firmowych, jak łatwo stwierdzić, bywa różna w zależności od specyfiki przedsiębiorstwa, ilości pracowników, a także od średniego wieku załogi.

Skład gazety firmowej

Skuteczność wizerunkowa gazety firmowej w dużej mierze zależy od tego, jak ona się prezentuje. Dlatego ważne będzie zarówno to, kto napisze informacje zawarte na jej stronach, lecz też to, jakim grafikom powierzymy jej skład. Dojście do oczekiwanych rezultatów marketingowych na pewno uprości gazeta firmowa opracowana przez doświadczoną firmę graficzną. Decydując się na to rozwiązanie nie tylko sprawimy, że czytelnicy łatwiej wyszukają interesujące ich wiadomości, lecz także gazeta będzie prezentować się atrakcyjniej, co sprawi, że sięgnie po nią większa ilość osób.

Lokalizacja:
Pracownia Register
ul. Murarska 3c lok. 8
31-311 Kraków

Tel.: +48 12 265 85 50
Mob.: +48 503 342 656
E-mail: [email protected]