Reklama i marketing

Korporacyjne broszury – projekt gazety

Na http://www.pracowniaregister.pl/custom-publishing-czasopisma-firmowe-i-gazety-firmowe-pod-klucz/ zlecisz przygotowanie biuletynu firmowego specjaliście.

Korporacyjny biuletyn to bardzo dobra forma motywowania podwładnych, ale również działanie marketingowe. Sprawdźmy zatem, jakie artykuły można umieścić w takim biuletynie i czy warto się na to zdecydować.

Projekt gazety – zagrzewa do pracy personel

Korporacyjny biuletyn może spełniać dwie funkcje. Pierwszą z nich jest komunikacja wewnętrzna – informowanie o sukcesach, chwalenie się wzrastającymi wynikami, rozmowy z najlepszymi członkami personelu. Wewnętrzne biuletyny mają istotne znaczenie dla działania całej korporacji, ponieważ świetnie zagrzewają do pracy załogę. To powoduje, że podwładni są bardziej chętni do współpracy między sobą, czują więź z zespołem, a ich zwykłe działania dają im więcej satysfakcji. Statystyki wskazują, że firmowy biuletyn sprawia, że członkowie załogi utożsamiają się z produkowanymi artykułami, wzrasta też jakość usług. Dużą zaletą jest także redukowanie szumów komunikacyjnych pomiędzy pionami, które są częstą przyczyną konfliktów w wielu przedsiębiorstwach. Korporacyjny biuletyn zapewnia też stuprocentową transparentność strategii firmy.

Projekt gazety – zaufaj specjalistom

Oczywiście gazeta korporacyjna to także niezastąpiona forma marketingowa. Gazetka może dotrzeć do odbiorców takich jak: usługobiorcy, firmy z tej samej branży, partnerzy firmy, studenci. Gazeta korporacyjna w ten sposób spełnia cele promocyjne, zwiększa zyski oraz wspiera działania z zakresu public relations. Planując stworzenie gazety firmowej musimy przede wszystkim zebrać zespół redakcyjny i zaplanować sprawy związane ze składem broszury. Warto posiłkować się usługami doświadczonych podmiotów (np. studiów graficznych), którzy zrobią projekt gazety, określą ilość stron i zajmą się wydaniem. Dzięki temu gazeta firmowa z pewnością okaże się sukcesem.

Lokalizacja:
Pracownia Register
ul. Murarska 3c lok. 8
31-311 Kraków

Tel.: +48 12 265 85 50
Mob.: +48 503 342 656
E-mail: [email protected]