Reklama i marketing Usługi

Budowanie wizerunku w biznesie – wnętrza firmy w Mapach Google

Uzyskaj więcej informacji o przygotowaniu wirtualnego spaceru. Kliknij tu.

Wirtualny spacer z modelem 3D to świetna metoda na przedstawienie przyszłym klientom naszego biura, nieruchomości czy powierzchni usługowej, z których planują korzystać. Dla większości klientów okazja do zobaczenia takiego lokalu przed wyborem konkretnej oferty jest niezmiernie istotna, a my udostępniając taki wirtualny spacer z modelem 3D, pomożemy im podjąć pomyślną dla nas decyzję. Czym zatem są wirtualne spacery i wnętrza 3D? Jak można zastosować taką wizualizację w biznesie i czy powinno się to robić? Odpowiedź znajdziesz poniżej.

Do czego przyda Ci się wirtualny spacer z modelem 3D?

Wnętrza 3D to wykonany na podstawie wielu zdjęć model 3D danego budynku, któremu przyglądamy się niczym „domowi dla lalek”. W tego typu modelu widzimy układ poszczególnych lokali, a my mamy możliwość go zbliżać, przesuwać i zawężać widok do konkretnych pomieszczeń. Model jest udostępniany odbiorcom w postaci interaktywnej, dzięki której mają oni dostęp do całej bryły obiektu wraz z wnętrzami 3D. Niezależnie od wykonania samego rzutu i modelu wnętrza 3D, możemy też zamówić interaktywną wersję ze spacerem wirtualnym. Jest to najpopularniejsza opcja. Polega ona na tym, iż poza przeglądaniem samego modelu 3D pomieszczeń, przykładowo siedziby firmy lub hotelu, możemy przejść za jednym kliknięciem do wybranego wnętrza, a następnie zacząć jego zwiedzanie od środka. Wirtualny spacer VR umożliwia też przechodzić do kolejnych wnętrz podobnie w rzeczywistości.

Dlaczego warto opublikować wirtualny spacer VR?

Za pomocą wnętrz 3D z wirtualnym spacerem możemy szczegółowo zademonstrować odbiorcom wybraną nieruchomość i jej pomieszczenia. Tę metodę reklamy można wykorzystać do zaprezentowania restauracji, pracowni bądź hotelu, a także po prostu pokazać rozległemu gronu zainteresowanych wygląd naszego zakładu pracy “od środka”. Wnętrza 3D możemy także użyć, w trakcie sprzedaży posiadłości, by ewentualni klienci mieli możliwość dokładnie przyjrzeć się nieruchomości.

Jest wiele powodów, dla których powinno się przygotować modele 3D wraz ze spacerem wirtualnym. Główny z nich to sposobność opublikowania ich w Google Maps, na naszej stronie firmowej bądź dodanie ich do wielu przydatnych miejsc. Wirtualny spacer z modelem 3D pozwala skuteczniej zachęcić klientado skorzystania z naszych usług. Osoby, które poznają dokładnie naszą firmę zaczną mieć do niej o wiele szerszym zaufaniem i odbiorą jako rzetelną markę. Jest to także idealna metoda na zabłyśnięcie na tle konkurujących z nami podmiotów, bowiem obecnie – mimo ogólnego dostępu do tej technologii – większość firm z niej nie korzysta. Model wnętrza 3D można uzyskać szybko — wystarczy zamówić jego przygotowanie u zawodowego fotografa.

Lokalizacja:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]