automatyczne księgowanie przelewów
Rachunkowość i finanse

Aplikacja Flobo umożliwia automatyczną obsługę należności w firmie

Prowadzący własne przedsiębiorstwa wciąż poszukują rozwiązań, które pozwolą im w łatwy sposób zmniejszyć wydatki na działalność, a w tym samym czasie ograniczyć czas tracony na wykonywanie uciążliwych procesów wewnętrznych. Polska aplikacja Flobo, która jest jedną z niewielu na naszym rynku aplikacji typu Finance Automation, umożliwia nie tylko zautomatyzowanie procesów księgowania przelewów, ale też automatyzuje windykację niezapłaconych należności.

Automatyczne księgowanie faktur poprzez integrację z usługą mass collect banku

Automatyczna obsługa należności za pośrednictwem Flobo możliwa jest dzięki integracji tego narzędzia z programem fakturowym oraz rachunkiem bankowym firmy. Flobo zbiera dane o wydanych fakturach, a później obserwuje czy pojawiły się przelewy od kontrahentów. Połączenie z usługą mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo ma rachunek, umożliwia aplikacji identyfikację poszczególnych płatników, bowiem każdy z nich posiada nadany niepowtarzalny numer rachunku bankowego, na który przelewa należność. Automatyczne księgowanie faktur zdejmuje z przedsiębiorcy mozolny obowiązek ręcznego księgowania wpłat, co pozwala mu skupić się na wykonywaniu innych ważnych dla sukcesu firmy działań. Robot Flobo do automatycznej obsługi należności zaspokoi oczekiwania nie tylko największych firm, ale także i tych małych, które każdego miesiąca wystawiają tylko 100 faktur. Flobo posiada jeszcze jedną pożyteczną funkcję, niezmiernie wartościową dla tych właścicieli firm, którzy regularnie borykają się z nieterminowymi klientami – to moduł automatycznej windykacji należności.

Robot do automatycznego księgowania przelewów dla biur podróży, firm oferujących usługi oraz pensjonatów

Nie wiesz czy robot Flobo to korzystne rozwiązanie dla przedsiębiorstwa, które prowadzisz? Flobo oferuje kilka wariantów automatyzacji procesów obsługi należności, wśród których odnajdziesz tę, która najlepiej zaspokoi Twoje wymagania. Ta aplikacja bez problemu obsługuje należności abonamentowe, toteż rewelacyjnie sprawdzi się w szkołach językowych albo prywatnych, a więc wszędzie tam, gdzie uczniowie wpłacają czesne. Z Flobo skorzystać mogą też hotele, pensjonaty, a nawet biura turystyczne – aplikacja zaksięguje przelewy od klientów, zarówno te jednokrotne, jak i realizowane w uzgodnionych transzach. A co z firmami świadczącym przeróżne usługi? Gdy przedsiębiorstwo za realizację usługi wymaga opłaty z góry, Flobo będzie nadzorować wpłaty do klientów i nadawać dalszy bieg wyłącznie opłaconym zamówieniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]