Podróże Rekreacja, sport, hobby

Trekkingi – niezapomniane wyprawy w góry

Wyprawy górskie - na tej stronie sprawdzisz pełną ofertę.

Lubisz ekstremalne dyscypliny sportu i zastrzyk adrenaliny? Jeżeli jesteś wymagającym globtroterem, który docenia pewne i świetnie przygotowane eskapady kierowane przez wykwalifikowanych przewodników, zapisz się na wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – trekkingi w ciekawym wydaniu

Zapraszamy na wyprawy, które prowadzą na szczyty prawie wszystkich kontynentów. Oferta skierowana jest do zwolenników górskiej turystyki, tak przedsiębiorstw, jak i osób prywatnych, które preferują dynamiczny wypoczynek i mogą się pochwalić umiarkowanym doświadczeniem w analogicznych wycieczkach. Żeby uczestniczyć w wyprawie nieodzowny jest dobry stan zdrowia oraz mocna kondycja fizyczna. Planowane przez Exploruj.pl wyprawy w góry dzielimy na 3 warianty o odmiennym stopniu trudności – poziom umiarkowany, trasy wymagające i bardzo wymagające. Pierwszy typ to propozycja dla turystów wyróżniających się sprawnością fizyczną, które brały już udział w wyprawach na wierzchołki gór wyższych niż 4 km nad poziomem morza. Bardzo wysokim stopniem skomplikowania charakteryzują się trasy bardzo wymagające, w których uczestniczą osoby o dużej wytrzymałości i ogromnych umiejętnościach.

Czemu powinieneś zdecydować się na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry zapewniają intensywne przeżycia. Pozwalają jednocześnie zrealizować pragnienia oraz sprawdzić się w niecodziennych warunkach. Exploruj.pl korzysta z profesjonalnych liderów i przewodników znających naturę górskiego krajobrazu, ale również ochoczo dzielących się swoimi umiejętnościami z partycypantami ekspedycji. Są oni również w stanie zminimalizować ewentualne ryzyko w ekstremalnych wypadkach. W ofercie firmy znajdziesz wyprawy między innymi w Dolomity, Andy czy na pasmo Riła.

Lokalizacja:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]