Oświata

Kurs rysunku dla dorosłych i dla dzieci

Kurs rysunku dla dzieci Kraków - na tej stronie znajdziesz aktualną ofertę.

Uwielbiasz rysować i chciałbyś nabyć nowe umiejętności? A może wybierasz się na studia i pragniesz dostać się egzamin na Wydział Malarstwa na ASP? Zapisz się na kompleksowy kurs rysunku, który pomoże Ci poprawić kreskę, poszerzać horyzonty i zwiększyć Twoje szanse w walce o indeks wymarzonej uczelni w kraju lub za granicą. Dostępne w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci gwarantują najlepsze efekty i życzliwą atmosferę nauki. Kursanci mogą korzystać z nauki historii sztuki, pracowni otwartej w każdy dzień, a także porad online.

Do kogo kierowany jest kurs rysunku?

Kurs rysunku dla dorosłych został stworzony z myślą o pasjonatach chcących realizować się na artystycznych kierunkach studiów, takich jak malarstwo albo grafika. Na kursy tego typu zapisują się również osoby zainteresowane wzornictwem przemysłowym, projektowaniem wnętrz czy digital designem. Wspaniałą propozycją na urozmaicenie czasu wolnego jest wakacyjny kurs rysunku, czyli intensywne warsztaty, które umożliwiają zdobycie nowych umiejętności w krótkim czasie. Oferta szkoły rysunku to również rysunek dla młodzieży 13-16, digital painting, kurs rysunku architektonicznego oraz kurs przygotowujący na ASP. Każdy znajdzie warsztaty stosowne do swoich potrzeb.

Kurs rysunku dla dorosłych i dzieci – czy warto się zapisać?

Myślisz o warsztatach przygotowujących do studiów? A może chcesz zainwestować w umiejętności dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pomaga rozwijać kreatywność i zdolności plastyczne u maluchów, co bez wątpienia zaowocuje za kilka lat. Lekcje prowadzone są w domowej atmosferze, a doświadczeni nauczyciele nie tylko doradzają, ale również inspirują. Zgłoś się na kurs rysunku już teraz!

Lokalizacja:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]