Kosztowności Zakupy

Wygodne kolczyki na sztyftach

Jeśli szukasz kolczyków na sztyftach, koniecznie sprawdź http://bit.ly/2ey7d6G.

Na to, jak będą prezentowały się klipsy, wpływa nie tylko wykorzystany do ich produkcji metal, projekt oraz ozdobne kamienie, ale także rodzaj zapięcia. W sklepach dostępne są różne rodzaje zapięć – na przykład wiszące bigle lub dyskretne sztyfty. Te drugie to najlepszy zakup dla tych Pań, które lubią minimalizm i wygodę, gdyż niewielkie kolczyki na sztyftach nie haczą o ubranie i nie obciążają uszu. Szczególnie ważna okazuje się również różnorodność projektów kolczyków na sztyftach – są w tym segmencie wersje na wyjątkowe imprezy i te, które śmiało możemy nosić na spotkania z przyjaciółmi.

Kolczyki na sztyftach – ponadczasowa prostota

Kolczyki na sztyftach okazują się często bardzo eleganckie, a przy tym nie rażą nadmiarem. Dobrym rozwiązaniem będą niewątpliwie srebrne kolczyki zdobione niewielkimi, szlachetnymi minerałami – topazem lub bursztynem. Szczególnie dobrze wyglądać będą przy stonowanych, lecz stylowych strojach – ich dopasowanie ułatwiają niewielkie gabaryty oraz minimalistyczny wzór.

Kolczyki na sztyftach na co dzień

Z tych samych względów kolczyki na sztyftach możemy nosić również do zwykłych kreacji. Do biura warto założyć zwłaszcza kolczyki na sztyftach zdobione syntetycznymi minerałami – prezentują się niemal tak dobrze, co prawdziwe, a ich możliwe zgubienie nie okaże się tak bolesne. Syntetyczne minerały, które szczególnie dobrze łączą się ze sztyftami, to kryształki Swarovskiego. Czasem również warto postawić na kolczyki na sztyftach z wykonaną z plastiku humorystyczną główką.

Lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]