Kosztowności Zakupy

Wisiorki

Sprawdź, gdzie zamówić wisiorki ze srebra.

Magia wisiorków

Każda z kobiet lubi mieć oryginalną biżuterię. W każdej sytuacji przyjemnie jest mieć ozdobę zwracająca uwagę. Najlepiej oczywiście by było to coś nowego. Niestety możliwość nabywania dużej ilości biżuterii dostępna jest dla nielicznych. Dobrą radą jest zatem kupowanie wisiorków. Jeżeli lubisz mieć założone za każdym razem nieco co innego, wisiorki z pewnością Ci to umożliwią.

Łańcuszki do wisiorków

W zależności od tego na jaką długość łańcuszka się zdecydujesz wisiorek może leżeć przy samej szyi, albo na dekolcie. Wpływa to na to, jak ozdoba wygląda w całości.

Równie istotna jest szerokość wybieranego łańcuszka oraz materiał, z jakiego został wykonany. Zdecydować się można na łańcuszek srebrny, albo też złoty, zrobiony z platyny, posrebrzany, albo z białego złota.

Jaki wisiorek można kupić?

Dodatkowej unikalności biżuterii może dodać wisiorek o wymyślnym kształcie. Może on mieć formę klasyczną (owalu, łezki, rąbu itd.), ale również stworzone na podobieństwo zwierząt, przypominające przedmioty użytku codziennego, a nawet z bajkowymi postaciami.

Szeroki wybór jest również jeśli chodzi o tworzywie z którego są wykonane wisiorki. Wyboru możemy dokonać spośród wisiorków złotych, ze srebra, posrebrzanych, z tworzywa sztucznego, albo z dodatkiem różnych kamieni szlachetnych.

Lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]