Kosztowności

Srebrne kolczyki – najpiękniejsza biżuteria

Kolczyki srebrne zamówisz na srebrnekolczyki.pl.

Jednymi z najchętniej nabywanych przez Polki elementów są bez wątpienia srebrne kolczyki. Są idealne na każdą okoliczność – wyjątkowo wzniosłą i w luźniejszym stylu. Przekonajmy się dlaczego są tak popularne, a także w jakich sklepach można je nabyć.

Srebrne kolczyki – które nabyć

Srebrne kolczyki można znaleźć w rozmaitych kształtach. Najpopularniejsze są urocze wkręty, które sprawdzą się na każdą okazję, są skromne, ale jakże szykowne. Równie popularne są wiszące akcesoria, które cudownie wydłużają sylwetkę. Mogą być ozdobione szlachetnymi klejnotami albo całkowicie klasyczne. Dodatki wyprodukowane ze srebra nie podrażniają skóry, co często ma miejsce w przypadku ozdób z plastiku. Najbardziej niebanalne kolczyki wyprodukowano techniką matowienia, więc wybierając je popatrzmy na numer próby oraz technologię ich wykończenia.

Jak dbać o srebrne kolczyki

Srebrne kolczyki trzeba dobrze oczyszczać i systematycznie usuwać najmniejsze zanieczyszczenia, żeby długo wyglądały perfekcyjnie. Należy wycierać je codziennie suchą szmatką wykonaną z miłego w dotyku materiału, używać specjalne produkty nabłyszczające, a przeznaczone na ważne wydarzenia kolczyki przechowywać w szczelnych pokrowcach. Nie polecamy natomiast starych technik pielęgnacji, takich jak szczoteczka do zębów czy soda oczyszczona. Tego typu preparaty mocno naruszają delikatną powłokę srebra.

Gdzie nabyć srebrne kolczyki?

Ogromny wybór biżuterii znajdziemy bez wątpienia w e-sklepach, które gwarantują ekspresowe doręczenie i kuszące wyprzedaże. Ponadto zakupy internetowe to niebywała wygoda, którą na pewno docenią przede wszystkim zapracowane panie domu.