Kosztowności Zakupy

Kolczyki na biglach – zakupowe ABC

Po więcej szczegółów o kolczyki bigle kliknij tutaj.

Biżuteria to nie tylko ozdobne kamienie oraz metale. Istotne są wszak nie tylko ich projekty, ale również walory praktyczne – kolczyki, jakich nie używa się wygodnie niewątpliwie rzadko będą wyciągane ze szkatułki. Z tego powodu wybierając kolczyki warto sprawdzić, jaki typ zapięcia mają. Różnorodność zapięć jest rzecz jasna wielka – angielskie, klipsy czy bigle. Który typ będzie trafionym pomysłem? Dobrze na przykład kupić kolczyki na biglach – są bowiem wygodne i doskonale się prezentują.

Jak wybrać kolczyki na biglach?

Kolczyki na biglach rekomendowane są w szczególności dla pań o dość kwadratowej twarzy – bywają wysokie, więc nadają twarzy ostrości. Bardzo dobrze będą się również prezentowały na owalnej twarzy – szczególnie, gdy postawimy na kolczyki z biglami z długimi ozdobami. Powinniśmy jednak nadmienić, iż panie o trochę innej buzi również mogą postawić na kolczyki na biglach – muszą tylko wybrać odpowiedni model.

Minerały wykorzystywane w kolczykach na biglach

Kolczyki na biglach wytwarzane są z rozmaitych minerałów – wszystko zależne jest od ich ceny oraz fantazji jubilera. Szczególną popularnością cieszą się na pewno kolczyki na biglach z topazami, bursztynem oraz kamieniami syntetycznymi – między innymi z cyrkoniami. Jakie najlepiej kupić? To sprawa naszych upodobań – niekiedy korzystniej wyglądać będą kolczyki z turkusem, kiedy indziej dobrze sprawdzi się kamień sztuczny, zatem zakup kolczyków należy przeanalizować samemu.

Lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]