Kosztowności Zakupy

Dlaczego warto kupować biżuterię bezpośrednio u jubilera?

Szukasz sklepu jubilerskiego Kraków? Koniecznie powinieneś skierować się tu.

Wraz z ewolucją internetu oraz rozkwitem rynku, zmieniliśmy również nasze nawyki odnośnie dokonywania zakupów. W dzisiejszych czasach bardzo często wykorzystujemy możliwość zakupów przez internet. I choć w sieci kupimy niemal wszystko, nadal jest mnóstwo przedmiotów, które najlepiej kupować w sklepach stacjonarnych. Jednym z nich jest biżuteria.

Atuty odwiedzin w sklepie jubilerskim

Kupno złotej broszki, wisiorka lub pierścionka łączy się z wyższym kosztem niż te, do których przywykliśmy w trakcie zwykłych zakupów. Tym samym, żeby mieć pewność, że biżuteria spełni całkowicie nasze wymagania, powinniśmy przyjrzeć się jej osobiście w sklepie jubilerskim. Jest mnóstwo przesłanek, które przemawiają za takim postępowaniem. W czasie wizyty w sklepie jubilerskim, szczególnie gdy chcemy nabyć pierścionek lub obrączki ślubne, mamy możliwość nałożyć biżuterię i przekonać się jak faktycznie będzie się ona prezentować na naszym palcu. Jeżeli z kolei wybierzemy wzór pierścionka odpowiadający naszym gustom, ale będzie on zbyt ciasny bądź zbyt luźny, jubiler na naszą prośbę dopasuje go do pożądanego wymiaru ewentualnie wykona nowy. Inną zaletą zakupów wprost w sklepie jubilerskim jest możliwość uzyskania profesjonalnej pomocy złotnika. Poradzi on nam jak dobrać odpowiedni kruszec, pokaże które kamienie szlachetne będą współgrać z naszą karnacja, zaprezentuje współczesne nurty we wzornictwie, a osobom szukającym biżuterii na prezent doradzi, co obecnie daje się z okazji komunii, urodzin czy ślubu.

Jakie usługi świadczy oferuje jubiler?

Sklepy jubilerskie nie tylko oferują sprzedaż swoich dzieł, ale również świadczą inne usługi. Główną z nich jest naprawa zniszczonej biżuterii. Jeżeli wypadł nam kryształek z kolczyka albo zerwał się naszyjnik, złotnik szybko i sprawnie zreperuje go w swoim warsztacie. Poprawi także obwód sygnetu, jeśli odziedziczymy biżuterię po kimś, kto posiadał mniejszy obwód palca. Na naszą prośbę złotnik wygraweruje także na wisiorku lub pierścionku gratulacje, podziękowania, datę albo inny istotny dla nas tekst. Natomiast jeżeli chcemy podarować komuś unikalny prezent, albo mamy swój pomysł na broszkę czy też naszyjnik, możemy powierzyć jubilerowi stworzenie biżuterii zgodnie z naszym projektem. A jeśli w szkatułce trzymamy zbędną bądź zniszczoną biżuterię, z którą zastanawiamy się co zrobić, weźmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie prowadzony jest skup metali szlachetnych.

Lokalizacja:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]