Internetowe witryny Usługi

Wdrożenie sklepu WooCommerce – zadanie dla profesjonalisty

Aktualna oferta tworzenia sklepów internetowych.

Planujesz otworzyć sklep online? Jeżeli posiadasz już stronę firmową na WordPress, jak również jeśli nie dysponujesz w ogóle stroną internetową i startujesz od zera, sklep na wtyczce WooCommerce jest doskonałym rozwiązaniem.

Tworzenie sklepu WooCommerce – ergonomia i opracowanie analizy statystyk sprzedaży

Ze względu na to, jak ogromną popularnością cieszą się strony tworzone w oparciu o WordPress, łatwo dojść do wniosku, że ekspresowo pojawiła się wtyczka pozwalająca na postawienie sklepu e-commerce na tym CMS-ie. WooCommerce, bowiem taka nazwę nadano tej wtyczce, ma sporo zalet. Zupełnie jak stronę na WordPressie, sklep WooCommerce da się w prosty sposób spersonalizować z wykorzystując bezpłatne lub płatne motywy, a jego obsługiwanie nie jest skomplikowane. Sklep WooCommerce da się zoptymalizować pod różne wyszukiwarki, co powoduje, iż łatwiej jest osiągnąć wysokie pozycje w wynikach organicznych, a w rezultacie szybciej dać się znaleźć obszerniejszemu grupie nabywców. Dzięki wdrożeniu stosownych wtyczek poszerza się również funkcjonalność sklepu. Łatwo można w nim założyć bramki płatności i umożliwić użytkownikom wykonanie przelewów za towary przykładowo przez PayU.pl bądź Transferuj.pl. WooCommerce umożliwia też ewaluację danych sprzedaży (udostępnianie różnego rodzaju statystyk) i zespolenie z usługami przedsiębiorstw kurierskich.

Tworzenie sklepów WooCommerce – ekspert zabezpieczy go przed cyberatakami

Tworzenie sklepów internetowych WooCommerce polecamy powierzyć specjalistom, którzy nie tylko przystosują wybrany szablon do konkretnych zaleceń klienta, ale też zatroszczą się o jego ochronę przed cyberatakami, właściwą semantykę kodu sklepu oraz wykorzystanie wyłącznie wypróbowanych, niezbędnych wtyczek. W obrębie sklepu WooCommerce eksperci stworzą też blog, na którym szybko można przekazywać odbiorcom informacje o promocjach oraz nowościach lub zamieszczać omówienia i rozmaite porady odnośnie sprzedawanych artykułów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]