Internetowe witryny Reklama i marketing Usługi

Pozycjonowanie firm z Krakowa – komu zlecić tę usługę?

Dowiedz się, kto ma w swojej ofercie pozycjonowanie Krakow.

Ogólna dostępność internetu oraz wygoda użycia go do znalezienia potrzebnych usług i artykułów przyczyniła się do tego, iż każde przedsiębiorstwo chce teraz być zauważonym w sieci. Rzecz jasna, samo postawienie strony firmowej nie znaczy, że nowi klienci nas znajdą – najważniejsza jest wszak widoczność na wysokich miejscach wyników wyszukiwania. Mnóstwo małych przedsiębiorstw, które działają wyłącznie w określonym województwie bądź nawet w jednej miejscowości, np. w Wrocławiu czy też w Krakowie, zastanawia się, czy warto optymalizować i pozycjonować stronę firmową. Tymczasem odpowiedź jest prosta – tak!

Pozycjonowanie lokalne – zaprezentuj swoje usługi docelowym odbiorcom

Użytkownicy internetu szukając w wyszukiwarkach sklepów albo usług korzystają na ogół z fraz lokalnych, czyli zawierających nazwę jakiejś miejscowości, przykładowo “sklep obuwniczy kraków”, “restauracja włoska kraków” czy “wizażystka kraków”. Skutkiem tego pozycjonowanie lokalne stron jest okazją dla drobnych podmiotów na zaprezentowanie swoich usług potencjalnym odbiorcom, przebywającym w danej miejscowość. Usługa pozycjonowania dla biznesów regionalnych nie odbiega daleko od tradycyjnego pozycjonowania. Wyróżnia się w rzeczywistości tym, iż strategia SEO skierowana jest na przyrost widoczności zwłaszcza fraz lokalnych, przykładowo poprzez założenie i optymalizację wizytówki GMF, stworzenie zoptymalizowanego pod owe frazy contentu oraz pozyskiwanie linków przychodzących z tzw. NAP-ami, które pomagają wyszukiwarkom powiązać firmę z jakąś lokalizacją.

Optymalizacja i pozycjonowanie dla podmiotów z Krakowa

Krakowska agencja SEO4.net zajmuje się optymalizacją, pozycjonowaniem i projektowaniem stron www od prawie 15 lat. W trakcie tego okresu dobrze poznaliśmy miejscowy rynek, dzięki czemu pomogliśmy licznym lokalnym biznesom zwiększyć widoczność ich stron www i tym samym trafić do nowych odbiorców. Oferujemy wszechstronne usługi SEO, łączące w sobie rozwinięcie treści, optymalizację techniczną strony, a także pozyskiwanie linków. Nad wypełnieniem planu zgodnie z uzgodnionym harmonogramem działań czuwa indywidualny opiekun, a korzystając z autorskiego narzędzia SEO Extranet klient może przeglądać cyklicznie rezultaty pozycjonowania.

Lokalizacja:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]