Internetowe witryny Usługi

Komu powierzyć utrzymanie strony na WordPressie?

Pragniesz poznać więcej informacji o aktualizowaniu WordPressa? Zajrzyj na wpmagus.pl.

WordPress, opracowany w głównej mierze jako platforma blogowa, błyskawicznie stał się niezmiernie rozpowszechnionym CMS-em. Ponieważ łatwo można przyswoić sobie zasady jego obsługi, a jednocześnie jest całkiem szybki, używa się go aktualnie do tworzenia wymyślnych stron firmowych i sklepów e-commerce. Aczkolwiek ten CMS może być powodem problematycznych sytuacji, dlatego istotną i konieczną usługą jest opieka techniczna nad stroną www.

Opieka techniczna WordPress – pamiętaj o regularnej instalacji najnowszych wersji CMS

Kluczowym warunkiem bezpieczeństwa strony jest bezspornie aktualizowanie jej do najnowszej wersji systemu zarządzania treścią. Niejednokrotnie jednakże firmy po utworzeniu strony zapominają o cyklicznej instalacji nowych wersji CMS-a czy aktualizacji stosowanych wtyczek, przez co wystawiają stronę na ataki hakerskie lub infekcję przez wirusy. Co więcej, mimo że WordPress jest nadzwyczaj prostym systemem zarządzania treścią, jego aktualizowanie może wiązać się z incydentalnymi problemami z prawidłowym funkcjonowaniem strony lub sklepu. Wobec tego ważne jest, by działanie to wykonał zawsze ktoś biegły w WordPressie, a jeśli nie mamy w firmie oddziału IT, warto polecić aktualizację WordPressa specjaliście.

Do kogo kierowana jest pomoc z zakresu aktualizowania WordPressa?

Oferta opieki nad stroną to usługa adresowana zwłaszcza do odbiorców biznesowych, tak dużych jak i niewielkich podmiotów, którzy troszczą się o skuteczne i nieustanne funkcjonowanie ich strony firmowej oraz zabezpieczenie jej zasobów i baz danych. Usługa ta potrzebna jest również blogerom oraz freelancerom utrzymującym własne strony www. W bazowym pakiecie usługi zawarta wsparcie w sporządzeniu kopii zapasowych, eliminacja skutków ataków hakerskich oraz wykonanie aktualizacji WordPressa. W pakietach rozszerzonych oferowane są również przeróżnego typu monitoringi (m.in. zmian zawartości, zmian wtyczek i logowań użytkowników).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]