Baza porad Internetowe witryny Podróże

Chcesz zwiedzić ciekawe miejsca w Małopolsce? Tu znajdziesz o nich informacje

Chcesz poznać miasta w Małopolsce? Koniecznie wejdź na https://visitmalopolska.pl/pl/strona-glowna.

Choć województwo małopolskie jest jednym z najmniejszych w Polsce, ma ono mnóstwo do zaoferowania zarówno turystom z innych części kraju, jak i zza granicy. Dzieje się tu wiele, zatem nieraz ciężko odnaleźć się w gąszczu informacji o zbliżających się wydarzeniach sportowych czy kulturalnych oraz godnych zobaczenia zabytkach w Małopolsce.

Atrakcje w Małopolsce – odwiedź stronę opracowaną specjalnie dla turystów

By przybliżyć wszystkim atrakcje turystyczne tego regionu, przygotowano portal visitmalopolska.pl. Znajdziesz tu wiadomości nie tylko o atrakcyjnych zabytkach oraz miejscach Małopolski, ale także o wystawach i wydarzeniach kulturalnych, folklorystycznych czy sportowych planowanych na jego terenie. Strona prowadzona w ramach MSIT, a więc Małopolskiego Systemu Informacji Turystycznej. Czego dowiemy się na portalu? Osoby planujące pobyt w Małopolsce o razu na głównej stronie zauważą mapkę, na której szybko odszukają hotele, pensjonaty i kempingi, zabytki i galerie, jak również Centra Informacji Turystycznej położone w miastach województwa. Serwis ułatwia zorganizowanie wizyty na południu Polski też pod kątem logistycznym, oferując informacje zarówno o wypożyczalniach pojazdów i parkingach, jak i o dworcach i lotniskach. Co więcej, dla osób, które z różnych powodów nie mogą zobaczyć Małopolski na własne oczy, serwis przygotował wirtualne spacery przedstawiające m.in. trasy rowerowe, czar parków narodowych i krajobrazowych czy Małopolską Trasę Światowego dziedzictwa UNESCO.

Strona o zabytkach w Małopolsce nie zapomina cudzoziemców

Visitmalopolska.pl nie zaniedbuje również zagranicznych turystach, którzy chętnie przyjeżdżają do Krakowa, Zakopanego oraz mniejszych górskich miejscowości. Wiadomości znajdujące się na stronie publikowane są wobec tego w języku angielskim, ale oprócz tego w między innymi w języku rosyjskim, słowackim i niemieckim, francuskim. Szczególnie pomocny dla obcokrajowców jest też dział Rozmówki, w którym poznają kluczowe wyrażenia i powiedzenia, które pomogą im dogadać się z Polakami w rozmaitych sytuacjach, w których mogą się znaleźć w czasie wczasów w Polsce. Zagraniczni podróżnicy znajdą tu listę konsulatów oraz ambasad zlokalizowanych w regionie Małopolski.

Lokalizacja:
VisitMalopolska.pl
Oficjalny portal turystyczny Województwa Małopolskiego